آموزشگاه-زبان-انگلیسی

بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در کرج

زبان انگلیسی رایج‌ترین و پر استفاده‌ترین زبان در تمان جهان است. راستان مفتخر است که با سابقه طولانی در زمینه آموزش زبان، دوره‌های زبان انگلیسی را برای تمام علاقمندان ارائه کند. موسسه زبان راستان، بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در کرج برای کسانی است که می‌خواهند با اطمینان انگلیسی را صحبت کنند و یاد بگیرند. برای دسترسی آسان به کلاس‌ها، از زبان انگلیسی پایه تا مطالعاتی که آزمون‌هایی مانند آیلتس و تافل را هدف قرار می‌دهند، می‌توانید ثبت نام کنید. در کلاس‌های انگلیسی ما شرکت کنید تا مهارت های خود را توسعه دهید. همه معلمان ما به زبان انگلیسی تسلط دارند و دارای گواهینامه TESOL وCELTA  هستند.

 

 چرا موسسه زبان انگلیسی راستان؟

خواه هدف شما تقویت مهارت‌های زبانی، بهبود توانایی انگلیسی خود برای رسیدن به نمره آیلتس بالا باشد، یا صرفاً برای لذت بردن از یادگیری، انگلیسی را یاد می‌گیرید، دوره‌های عمومی انگلیسی ما به شما کمک می‌کند تا به هدف خود برسید. دوره‌های زبان انگلیسی ما برای دانش آموزان با هر زمینه و سطوح طراحی شده است و مطابق با نیازهای زبان آموزان نیز سفارشی شده است.

در دوره عمومی زبان انگلیسی، شما مهارت‌های زبانی و ارتباطی خود را توسعه می‌دهید. مهارت‌هایی مانند خواندن، نوشتن، گوش دادن و صحبت کردن خود را بهبود می‌بخشید، در حالی که بسته به توانایی خود، طیف وسیعی از موضوعات را مطالعه می‌کنید. همچنین گرامر، واژگان و تلفظ جدید را یاد خواهید گرفت. از یادگیری با معلمان ما در یک کلاس درس با تلویزیون هوشمند، و مطالب آموزشی بهره ببرید. آیا نمی‌خواهید در سطح جهانی انگلیسی صحبت کنید؟

آموزشگاه راستان

آموزش زبان انگلیسی از متبدی تا پیشرفته

آموزشگاه زبان راستان برای همه افراد خردسالان (Kids)، کودکان (Children)، نوجوانان (Teenagers)  و بزرگسالان (Adult) است. آموزش هر کدام از دوره‌های گروه‌های سنی با توجه به مقتضیات آنان خواهد بود. از همه افراد برای شروع تعیین سطح گرفته خواهد شد و با توجه به سطح، در گروه خود قرار خواهد گرفت.

همچینن برای افرادی که خواهان شرکت در آزمون‌های بین‌المللی مانند تافل و آیلتس هستید دوره‌های جداگانه‌ای در نظر گرفته شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر و یا تعیین سطح رایگان حتما با ما تماس بگیرید.

 

چرا باید زبان انگلیسی را یاد بگیریم؟

دلایل بسیار زیادی وجود دارد که چرا یادگیری یک زبان جدید ایده خوبی است. به شما امکان می دهد با افراد جدید ارتباط برقرار کنید. این به شما کمک می کند تا چیزها را از منظری متفاوت ببینید، یا درک عمیق تری از فرهنگ دیگری به دست آورید. به شما کمک می‌کند شنونده بهتری شوید. حتی فواید سلامتی نیز دارد، زیرا مطالعات نشان داده است افرادی که به دو یا چند زبان صحبت می کنند ذهن فعال تری در زندگی دارند!

همه اینها دلایلی برای یادگیری هر زبانی هستند اما آیا می دانستید برای یادگیری زبان انگلیسی دلایل بسیار مهمتری وجود دارند. در ادامه  پنج دلیل مهم برای یادگیری زبان انگلیسی را برای شما آوردیم:

بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در کرج

انگلیسی زبان رسمی 53 کشور است

400  میلیون نفر در سراسر جهان به عنوان زبان اول خود انگلیسی صحبت می‌کنند. علاوه بر این انگلیسی به عنوان یکی از زبان‌های رسمی در بیش از یک چهارم کشورهای جهان ذکر شده است. این تعداد افراد زیادی هستند که نمی‌توانید از آن‌ها چشم پوشی کنید و شما می‌توانید تنها با بهبود یک زبان با آنها ارتباط برقرار کنید!

 

انگلیسی رایج ترین زبان در جهان است

انگلسی تقریبا در تمامی کشورهای جهان آموزش داده می‌شود و “زبان دوم” جهان است. در حالی که چینی ماندارین و اسپانیایی به طور کلی زبان مادری افراد بیشتری هستند، اکثر مردم جهان پس از زبان مادری خود، کمی انگلیسی را یاد می‌گیرند. در واقع، از هر پنج نفر روی کره زمین یک نفر حداقل کمی انگلیسی صحبت می‌کند یا می‌فهمد.

این باعث می‌شود که انگلیسی یکی از مفیدترین زبان‌هایی باشد که می‌توانید یاد بگیرید. به هر حال، شما نمی توانید تمام 6500 زبان دنیا را یاد بگیرید، اما حداقل می‌توانید با استفاده از زبان انگلیسی با مردم کشورهای مختلف ارتباط برقرار کنید.

در مورد زبان ایتالیایی بیشتر بدانید: آموزشگاه زبان ایتالیایی در کرج

انگلیسی می‌تواند به شما کمک کند شغل بهتری پیدا کنید

با گسترش ارتباطات در جهان، شرکت‌ها بین المللی‌تر شده و ضرورت یادگیری انگلیسی به عنوان یک مهارت برای مشاغل بیشتر می‌شود. برخی از سازمان‌ها هستند که در حال حاضر همه‌ی کارهای خود را به زبان انگلیسی انجام می‌دهند و مهم نیست در کجای دنیا مستقر هستند. اگر می‌خواهید بهترین فرصت‌های شغلی را داشته باشید، یادگیری زبان انگلیسی ایده خوبی است.

 

سفر را آسان‌تر می‌کند

همانطور که قبلاً گفتم، انگلیسی زبان دوم جهان است. این بدان معناست که یادگیری زبان انگلیسی باعث می‌شود تا به هر کجا که می‌خواهید بتوانید سفر کنید. به عنوان مثال، اعلان‌های هواپیما، جدول زمانی قطار، اطلاعات اضطراری و علائم خیابان اغلب به انگلیسی نیز ترجمه می‌شوند، به‌ویژه در کشورهایی که از الفبای متفاوتی استفاده می‌کنند. بعلاوه، حتی اگر مسافران یا افراد محلی دیگری را که به زبان مادری شما صحبت می‌کنند پیدا نکنید، عملاً مطمئن هستید که فردی را پیدا می کنید که مقداری انگلیسی را می فهمد.

 

انگلیسی زبان رسانه است

بیشتر مطالب موجود در اینترنت به زبان انگلیسی نوشته شده است. بسیاری از بزرگترین رسانه‌های خبری جهان، از جمله تلویزیون، روزنامه‌ها، مجلات و رادیو، به زبان انگلیسی تولید می‌شوند. برخی از فیلم ها، برنامه‌های تلویزیونی و موسیقی پاپ مورد علاقه شما احتمالا انگلیسی زبان هستند. به هر جشنواره بین المللی فیلم در دنیا بروید، خواهید دید که همه فیلم‌ها یا به زبان انگلیسی هستند یا زیرنویس انگلیسی دارند.

انگلیسی، زبان بین‌المللی رسانه و هنر است و بنابراین، اگر می‌خواهید بدون اتکا به ترجمه‌ها تا حد امکان به آن دسترسی داشته باشید، قدرتمندترین زبانی است که امروز می‌توانید یاد بگیرید!

برای شرکت دروره‌های، بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در کرج با ما تماس بگیرید

جهت مشاوره رایگان و اطلاع از شهریه ها با ما تماس بگیرید:

آدرس: 45 متری گلشهر، خیابان درختی، بعداز دوربرگردان، سمت چپ، پلاک 47 ، آموزشگاه زبان راستان
شماره تلفن:  02633529357 – 33536693-026 – 09011778071
پست الکترونیکی: info[at]rastanli[dot]ir

متدوال ترین سوال ها

آموزشگاه زبان راستان، کلاس های زبان انگلیسی را در چه سطوحی برگذار می کند؟

آموزشگاه زبان راستان برای همه افراد خردسالان (Kids)، کودکان (Children)، نوجوانان (Teenagers)  و بزرگسالان (Adult) است. آموزش هر کدام از دوره‌های گروه‌های سنی با توجه به مقتضیات آنان خواهد بود. از همه افراد برای شروع تعیین سطح گرفته خواهد شد و با توجه به سطح، در گروه خود قرار خواهد گرفت.

چرا باید زبان انگلیسی را یاد بگیریم؟

انگلیسی زبان رسمی 53 کشور است، انگلیسی رایج ترین زبان در جهان است، انگلیسی می‌تواند به شما کمک کند شغل بهتری پیدا کنید، سفر را آسان‌تر می‌کند، انگلیسی زبان رسانه است.

برای یادگیری زبان انگلیسی در آموزشگاه راستان چه اقداماتی باید انجام داد؟

شما می توانید با شماره های موجود در سایت با ما در ارتباط باشید.
شماره تلفن: 02633529357 – 33536693-026 – 09011778071

پانوشت : بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در کرج, یادگیری زبان انگلیسی در کرج, آموزش زبان انگلیسی از مبتدی تا پیشرفته

4.5/5 - (6 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ تماس بگیرید