زبان انگلیسی در کرج

آموزشگاه زبان انگلیسی در کرج | بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در کرج

امروزه یادگیری زبان انگلیسی حتی از تسلط به زبان مادری نیز مهمتر شده است. زبان انگلیسی رایج‌ترین زبان در تمام جهان است. اگر قصد دارید که مهاجرت کنید و یا تحصیل در هر کشوری را داشته باشید،یا پیشرفت در زمینه شغلی خود دانستن زبان انگلیسی پایه مهم و تقریبا ضروری برای شما است. اگر شما نیز به اهمیت زبان انگلیسی پی برده‌اید پس باید به دنبال بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در کرج باشید.

آیا شما نیز می‌خواهید در صحبت کردن، نوشتن و برقراری ارتباط به زبان انگلیسی مسلط باشید؟ یا شاید شما به دنبال بهترین گزینه برای فرزندتان برای یادگیری زبان انگلیسی در کرج هستید . چه به دنبال یک دوره آموزشی برای بزرگسالان باشید، چه به دنبال درس های انگلیسی برای کودکان، باید تمام ویژگی‌های ضروری را که یک موسسه آموزشی باید داشته باشد فهرست کنید. آموزشگاه زبان انگلیسی راستان در کرج یکی از قدیمی‌ترین آموزشگاه‌های در کرج می‌باشد که نزدیک به 15 سال است به طور پیوسته زبان‌های خارجی را آموزش می‌دهد.

مهترین ویژگی‌های آموزشگاه زبان راستان شامل:

دارای دوره‌های جامع برای کودکان و بزرگسالان

در هر سطحی که شما یا فرزندتان ممکن است در آن باشید، برای آموزشگاه بالقوه شما بسیار مهم است که تمام دوره‌های در دسترس مورد نیاز شما را داشته باشد. تفکیک کلاس‌های بزرگسالان و کودکان مبتدی همیشه یکی از اولویت‌های اصلی آموزشگاه زبان راستان بوده است.

فرقی نمی‌کند که شما  قصد داشته باشید فرزندتان را برای ادامه تحصیل به خارج از کشور بفرستید، یا اگر خودتان به دنبال راه‌هایی برای تقویت مهارت‌های ارتباطی خود در زبان انگلیسی باشید، آموزشگاه ما هر دوره‌ای که شما به آن نیاز داشته باشید را برای شما مهیا خواهد کرد.

ممکن است به دنبال یک دوره خصوصی زبان انگلیسی باشید. به این ترتیب، ممکن است مجموعه‌ای سفارشی از دروس داشته باشید و آنها را در راحت‌ترین زمان بندی ممکن انجام دهید. همچنین می‌توانید کلاس‌های گروهی را انتخاب کنید تا اگر بخواهید مهارت مکالمه و نوشتن انگلیسی خود را آزمایش کنید، ممکن است شانس تعامل با دیگر زبان‌آموزان را داشته باشید.

برای شرکت در کلاس زبان آلمانی در کرج کلیک کنید.

بهترین معلمان زبان انگلیسی در کرج

همانقدر که دارا بودن دانش زبان انگلیسی برای یک معلم بسیار مهم تعهد و تدریس نیز اهمیت دارد. بخش عمده‌ای از موفقیت یادگیری شما به مهارت‌های زبانی معلم بستگی دارد.

امروزه اکثر آموزشگاه‌های معتبر از زبان آموزان خود برای تدریس زبان استفاده می‌کنند بدون آنکه آنان را از نظر تجربه و مهارت بسنجد. در آموزشگاه زبان راستان ما همیشه از بهترین مدرسین زبان انگلیسی استفاده کرده‌ایم و صلاحیت آنان هم از نظر تعهد، دانش و تجربه تایید شده می‌باشد.

 

زبان انگلیسی در کرج

داشتن برنامه درسی منظم

همیشه با مطالعه برنامه درسی موسسه، ایده بهتری در مورد کیفیت دروس خود خواهید داشت. اگر آموزشگاهی که انتخاب می‌کنید دارای کیفیتی عالی باشد همیشه دارای بهترین برنامه درسی است. تمام دروس تدرسی در راستان مورد تایید موسسات شناخته شده بین‌المللی انگلیسی است.

مکان مناسب برای یادگیری زبان انگلیسی

کلاس‌های شلوغ با محیطی نامناسب برای آموزش شما را از مسیر یادگیری زبان انگلیسی دورتر خواهد کرد. برای یادگیری هر چیزی لازم است که احساس راحتی داشته باشید. شرکت در کلاس‌ها برای شما باید آسان باشد، بنابراین تمام تمرکز شما در کلاس فقط باید روی زبان انگلیسی باشد.

تجهیزات و روش مدرن

علاوه بر دانش و تجربه مدرسین روش تدریس نیز بسیار مهم می باشد.امروزه با پیشرفت علم وتکتولوژی روش های تدریس نیز بسیار متفاوت شده.آموزشگاه زبان راستان با به کار گیری جدیدترین روش ها ومتد روز و با استفاده از تجهیزات آوزشی مدرن به زبان آموزان آموزش می دهد.

مدرک و اعتبار آن

امروزه بسیار از زبان آموزان به دنبال آن هستند تا با اتمام دوره یا کلاس خود مدرکی معتبر دریافت کنند.آموزشگاه راستان با ارائه مدرک و دیپلم معتبر اطمینان خاطر به زبان آموزان عزیز می دهد.

اعزام اساتید

بسیار از ارگانها و شرکت ها به صورت خصوصی و یا گروهی برای کارمندان خود کلاس زبان برگزارمی کنند و به دنبال اساتید با تجربه می باشند تا آنها را در این امر خطیر یاری برساند.آموزشگاه زبان این امکان را دارد تا با اعزام استاد به این مکان ها کلاس های خصوصی و گروهی تشکیل دهد.

برگزاری کلاس های فشرده مکالمه

بسیار از زبان آموزان برای تقویت مهارت speaking خود به دنبال کلاس های فشرده می باشند.آموزشگاه زبان راستان با برگزاری کلاس های مکالمه به صورت فشرده فقط در شش ماه این امکان را فراهم کرده اورده است.

مشاوره

گرفتن مشاوره صحیح از اولین گام های یادگیری زبان می باشد.آموزشگاه زبان راستان با ارائه مشاوره رایگان توسط سوپروایزر مربوط به زبان انگلیسی در برداشتن این کام مهم به شما یاری می رساند.

ویژگی های یک زبان آموز خوب

یک دانش زبان انگلیسی باید ویژگی هایی داشته باشد که ما به آن در اینجا می پردازیم :

قبول کردن مسئولیت : زبان آموزان خوب راه خود را پیدا می کنند و مسئولیت یادگیری خود را بر عهده می گیرند. آنها روش هایی را پیدا می کنند که برای آنها به عنوان یادگیرنده فردی بهترین است. آنها از دیگران یاد می گیرند و روش های مختلفی را آزمایش می کنند.

ایجاد فرصت ها : زبان آموزان خوب فرصت های خود را برای تمرین زبان در داخل و خارج از کلاس ایجاد می کنند.

می توانید کارهایی مانند تماشای فیلم به زبان انگلیسی یا یادگیری متن آهنگ مورد علاقه خود را انجام دهید.

صبور بودن : زبان آموزان خوب می آموزند که با تمرکز بر معنای آنچه می توانند بفهمند، با گیج نشدن، و با ادامه صحبت کردن یا گوش دادن بدون اینکه لزوماً هر کلمه ای را بفهمند، با عدم اطمینان زندگی کنند.

نگران تمام جزئیات نباشید : زبان آموزان خوب بخش هایی از زبان را به عنوان یک کل و روال های رسمی را یاد می گیرند تا به آنها کمک کند فراتر از صلاحیت خود عمل کنند.

به عنوان مثال، آنها ممکن است اصطلاحات، ضرب المثل ها یا عبارات دیگر را با دانستن معنای کل عبارت بیاموزند بدون اینکه لزوماً هر بخش جداگانه را بفهمند.

مشکلات رایج دانش آموختگان زبان

در ابتدا باید به این نکات اشاره داشت با توجه به آنکه زبان مادری ما فارسی می باشد چالش های زیادی برای فارسی زبانان در یاد گیری زبان انگلیسی وجود دارد که در ادامه به تفسیر این چالش ها می پردازیم.

 

 

داشتن معلمان فاقد صلاحیت :  این مهم ترین و نادیده گرفته ترین مشکل است. آنچه حل این مشکل را بسیار دشوار می کند این است که از آنجایی که بسیاری از جوامع زبان آموز انگلیسی هستند، نمی توانند تعیین کنند که چه کسی یک معلم انگلیسی خوب است و چه کسی نیست. هر چه معلم بگوید، چه صحیح و چه نادرست، توسط زبان آموز صحیح تلقی می شود.

محیط های آموزشی محدود : وقتی در مورد محیط های آموزشی محدود صحبت می کنم، به آب و هوا، در دسترس بودن میز در کلاس ها یا محل مدرسه اشاره نمی کنم. در حالی که همه این عوامل می توانند بر یادگیری تأثیر بگذارند، در یادگیری زبان انگلیسی، آنچه خارج از کلاس اتفاق می افتد بسیار مهم است. در بیشتر موارد، دانش‌آموزان فقط زمانی تلاش می‌کنند که در کلاس درس به زبان انگلیسی درست صحبت کنند که تحت نظارت باشند. علاوه بر این، دانش‌آموزان همیشه نمی‌شنوند که اطرافیانشان انگلیسی درست صحبت کنند. در نتیجه یادگیری صحیح انگلیسی دشوارتر می شود

دانش آموزانی که درس های خود را جدی نمی گیرند :  در این مورد، دانش‌آموزان اغلب فکر می‌کنند همان انگلیسی را که در خانه یا خیابان صحبت می‌کنند، همان زبانی است که در امتحاناتشان می‌نویسند. با این حال، از آنجایی که ارتباطات برای قابل فهم بودن لازم نیست از نظر گرامری صحیح باشد، دانش آموزان همیشه از قوانینی که در مدرسه یاد گرفته اند پیروی نمی کنند و بنابراین به طور کامل آموزش نمی بینند و/یا آزمون های خود را قبول نمی کنند.

در دسترس نبودن افراد نیتو یا افرادی که انگلیسی زبان هستند:بسیار پیش آمده است که این سخن را شنیده باشید فردی که در محیط قرار می گیرد زودتر زبان را می آموزد زیرا وجو یک فرد انگلیسی زبان موجب تشویق شدن ما به یادگیری این زبان می شود.

آموزشگاه زبان راستان با تلاش برای ایجاد چنین محیطی سعی می کند تا این مشکل را برای شما حل کند.

دایره لغات محدود: 

دانستن واژگان ا جمله ملزومات یادگیری یک زبان می باشد.محدود بودن وازگان از جمله معضلات یادگیری زبان برای زبان آموزان می باشد.از جمله تمرینات کاربردی نوشتن تعدادی لغتی که تمایا به یادگیری انها دارید بر روی فلش کارت میباشد.تلاش برای ساختن جمله با لغات جدید نیز از روش های بسیار موثری می باشد که در یادگیری لغات به شما یاری می رساند.

ترجمه مستقیم از زبان مادری:

از دیگر اشتباه های رایج در یادگیری زبان انگلیسی ترجمه به زبان مادری ست.بسیار از لغات در زبان مادری معنایی ندارند و با توجه به فرهنگ یا تاریخچه ای در زبان انگلیسی شکل گرفته اند و در زبان مادری معادلی ندارد یا برخی از صرف فعل های زمانی نیز به این گونه میباشد.

تمرکز بر روی یکی از مهارت های زبانی:

اگر می خواهید در زبان مهارت پیدا گنید باید چهار مهارت زبانی خواندن،نوشتن،گوش دادن،لغات را باهم تقویت کنید.یادگیری زبان به صورت صحیح مستلزم آن است که این مهارت ها باهم ودر کنار هم تقویت شود و نباید به صورت تک بعدی باشد روی یکی از این مهارت تمرکز کرد.

توقف در پروسه یادگیری:

در پروسه یادگیری این نکته بسیار مهم است که زبان آموز به طور مداوم و مستمر  مراحل یادگیری خود را دنبال کند و روزانه حتی 20 دقیقه زمان برای مرور دانسته های خود بگذارد.وقفه در پروسه یادگیر از مانع های بسیار بزرگ در یادگیری زبان است.

تکیه بر یک روش یادگیری:

از دیگر اشتباهات رایج زبان آموزی تکیه بر روش های قدیمی یا تکراری می باشد در یادگیری زبان همیشه باید این نکته در نظر گرفته شود همیشه روش ها در حال بروز رسانی و آگدیت میباشد بهتر است همیشه روش های جدید امتحان شود تا بهترین روش برای یادگیری و تقویت یک مهارت پیدا شود.

نداشتن هدف در یادگیری زبان:

داشتن هدف از اولین و مهم ترین نکات یادگیری زبان است.باید در ابتدا کار هدف تان از یادگیری زبان را مشخص کنید به عنوان مثال میخواید این زبان را در حد مکالمه یاد بگیرید یا برای آزمون های بین المللی و معتبر آماده میخواهد شوید.

ارزیابی نکردن میزان پیشرفت:

اگر میزان پیشرفت خودرا ارزیابی نکنیم هیچ گاه از خود راضی نیستیم و این منجر به تنبلی در یادگیری زبان و گاه وقفه های طولانی و یا ترک یادگیری زبان می شود.بر اساس معیاری همچون مدت زمان یادگیری یا تمرین یا تغییر روش یادگیری و مطالعه خود را ارزیابی کنید و میزان پیشرفت یا پسرفت خود را ثبت کنید سپس با بررسی آن تلاش کنید تا نقاط ضعف خود را قوت ببخشید .

تمرکز زیاد ب روی یک منبع:

منابع یادگیری زان هر روز در حال به روزرسانی می باشند.همیشه بر روی یک منبع تمرکز نکنید گاهی ممکن است ویرایشی از یک کتاب منشر شود که منبعی جامع باشد و بسیار مفید واقع گردد.

چند توصیه مهم در یادگیری زبان انگلیسی:

  1. با یک معلم با تجربه و باسواد که به روش ها و متد های روز دنیا تدریس می کند کار کنید
  2. دیدن فیلم به زبان انگلیسی و یا سریال،دنبال کردن جلسات علمی یا مقالات علمی بسیار سودمند است
  3. سرج کردن مطالب به زبان انگلیسی در اینترنت
  4. در شبکه های اجتماعی پست ها و مطالب علمی بخوانید یا با انگلیسی زبانان ارتباط برقرار کنید
  5. خواندن کتاب به زبان انگلیسی
  6. نترسیدن!از صحبت کردن نترسید یا خجالت نکشید و به خودتان سخت نگیرید

در پایان مهم ترین نکته در یادگیری زبان به روز بودن می باشد.بسیار این نکته مهم است همیشه تلاش کنید تا به منابع به روز و روش های جدید دسترسی داشته باشید و آن ها بررسی کنید که کدام روش برای شما بهتر است.در ارتباط با این مقوله آموزشگاه زبان راستان همیشه با تجهیزات مدرن آموزشی و جدیدترین متد های روز دنیا در تلاش است تا پروسه یادگیری زبان را برای زبان آموزای عزیز همواره تر کند تا تجربه ای لذت بخش از یادگیری زبان را برای خود به ارمغان بیاورید.برای داشتن تجربه ای متفاوت از یادگیری زبان انگلیسی با مشاوران ما به صورت رایگان در تماس باشید.

 

 

متداول ترین سوال ها

اهمیت آموزش زبان انگلیسی چیست؟

امروزه یادگیری زبان انگلیسی حتی از تسلط به زبان مادری نیز مهمتر شده است. زبان انگلیسی رایج‌ترین زبان در تمام جهان است. اگر قصد دارید که مهاجرت کنید و یا تحصیل در هر کشوری را داشته باشید، دانستن زبان انگلیسی پایه مهم و تقریبا ضروری برای شما است.

کیفیت مدرسین زبان انگلیس آموزشگاه راستان چگونه است؟

همان قدر که دارا بودن دانش زبان انگلیسی برای یک معلم بسیار مهم تعهد و تدریس نیز اهمیت دارد. بخش عمده‌ای از موفقیت یادگیری شما به مهارت‌های زبانی معلم بستگی دارد. امروزه اکثر آموزشگاه‌های معتبر از زبان آموزان خود برای تدریس زبان استفاده می‌کنند بدون آنکه آنان را از نظر تجربه و مهارت بسنجد. در آموزشگاه زبان راستان ما همیشه از بهترین مدرسین زبان انگلیسی استفاده کرده‌ایم و صلاحیت آنان هم از نظر تعهد، دانش و تجربه تایید شده می‌باشد.

کلاس های آموزش زبان انگلیسی راستان برای تمام رده های سنی برگزار می شود؟

فرقی نمی‌کند که شما  قصد داشته باشید فرزندتان را برای ادامه تحصیل به خارج از کشور بفرستید، یا اگر خودتان به دنبال راه‌هایی برای تقویت مهارت‌های ارتباطی خود در زبان انگلیسی باشید، آموزشگاه ما هر دوره‌ای که شما به آن نیاز داشته باشید را برای شما مهیا خواهد کرد.

پانوشت : زبان انگلیسی در کرج, بهترین معلمان زبان انگلیسی در کرج, دوره های جامع زبان انگلیسی

به این پست رای دهید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *