آموزشگاه زبان آلمانی در کرج

آموزشگاه زبان آلمانی در کرج

از صفر تا صد: برگزاری کلاس‌های زبان آلمانی از سطح مقدماتی تا پیشرفته

برای تمامی سنین: کلاس‌های گروهی، خصوصی، فشرده و نیمه فشرده

مناسب ترین قیمت: ارائه بهترین قیمت آموزش زبان آلمانی در کرج 

آماده سازی برای آزمون‌های بین المللی: برای حضور در امتحانات بین المللی زبان آلمانی مانند آزمون گوته، آزمون Telc، آزمون  TestDaf

برگزاری دوره‌های مصاحبه سفارت و آزمون‌های بین‌المللی در سطوح بالا به صورت مجزا

آموزش حرفه‌ای: تنها مرکز تخصصی و حرفه‌ای که کلاس‌های گروهی را تنها با 4 یا 5 زبان آموز در هر کلاس و با رعایت تمام پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌کند. 

برترین مدرسین کشوری: مدرسین برتر کشوری، همگی دارای تحصیلات مرتبط (دکتری زبان و ادبیات آلمانی) 

برای اطلاع از شرایط کلاس‌های زبان آلمانی در کرج و همچنین کسب اطلاعات بیشتر حتما با ما تماس بگیرید.

بخش آموزش زبان آلمانی آموزشگاه زبان راستان مفتخر است با بهره گیری از کادری مجرب و تحصیل‌کرده، در خدمت زبان آموزان شهر کرج باشد.

 • کلاس های آلمانی آموزشگاه زبان راستان کرج، در 90 جلسه 90 دقیقه‌ای (یک ساعت و نیمه) تا میانه سطح B1 برگزار می‌شود تا برای آزمون B1 گوته آماده شوید.
 • کلاس‌های گروهی به صورت 3 تا 5 نفره برگزار می‌گردد.
 • در پایان دوره، مدرک معتبر گذراندن دوره زبان آلمانی اعطا می‌گردد.
 • امکان برگزاری کلاس‌ها به صورت خصوصی نیز وجود دارد.
 • تمام دوره‌ها زیر نظر آموزش و پرورش برگزار می‌شود.

آموزشگاه راستان

آموزشگاه آموزش زبان آلمانی کرج

یادگیری زبان آلمانی رویای بسیاری از افراد که قصد مهاجرت یا تحصیل در کشورهای آلمان و اتریش را دارند است. دوره‌های آموزش زبان آلمانی توسط آموزشگاه زبان راستان ارائه می‌شود.
آموزشگاه زبان آلمانی راستان دوره‌های آموزش زبان آلمانی را برای کودکان، نوجوانان، بزرگسالان در تمامی طول سال ارائه می‌دهد. این دوره‌ها شامل خواندن، گوش دادن، صحبت کردن، نوشتن و دستور زبان می‌باشد. هدف نهایی آموزشگاه راستان آماده سازی کامل زبان آموز برای حضور در محیط آلمانی زبان است.
شرکت منظم و پیگرانه در کلاس‌های زبان آلمانی راستان شما را بی نیاز از هر آموزش جداگانه ای می‌کند. زبان آموزان با شرکت و پیگیری آموزش زبان آلمانی خود کاملا بر زبان آلمانی مسلط خواهند شد.

آموزشگاه زبان آلمانی در کرج

آموزش زبان آلمانی کرج

آموزشگاه زبان راستان یک آموزشگاه حرفه‌ایی است که از سال 1390 کار آموزش زبان آلمانی را آغاز کرده است. دوره‌های آموزش زبان آلمانی راستان میزبان زبان آموزانی از سر تا سر استان البرز است. از زمان شروع آموزش زبان آلمانی در این آموزشگاه تا کنون بیش از 800 زبان آموز از مرکز ما مدرک خود را اخذ کرده‌اند و اکثر آن‌ها هم اکنون در آلمان و اتریش زندگی می‌کنند.
همین امر باعث شده است که این آموزشگاه به بهترین آموزشگاه زبان آلمانی در کرج تبدیل شود. تجربه و سابقه مدیریت و مجموعه زبان راستان، علاوه بر ایجاد سهولت در یادگیری زبان آموزان، باعث کمک به روند مهاجرتی و تحصیلی شما در خارج از کشور نیز خواهد شد. آموزشگاه زبان راستان باتجربه ترین ارائه دهنده دوره‌های زبان آلمانی در کرج است.

تدریس خصوصی زبان آلمانی در کرج

کلاس‌های آموزش زبان راستان در حالت عمومی نهایتا با 7 تا 8 نفر برگزار می‌شود. اما امروزه به دلیل شرایط بیماری جهانی کرونا نهایتا با 4 یا 5 نفر تشکیل خواهد شد. اگر خواهان کلاس خصوصی هستید آموزشگاه برای شما به صورت انفرادی کلاس خصوصی برگزار خواهد کرد.
کلاس‌های خصوصی زبان آلمانی به خواست و نیاز شما در روزی که شما بخواهید برای شما تعیین می‌گردد. برای افراد شاغل و کسانی که امکان حضور در ایام هفته را ندارند کلاس خصوصی روز جمعه نیز تشکیل می‌شود. ساعات و روزهای کلاس خصوصی آلمانی نیز با توجه به نیاز و برنامه شما برنامه ریزی خواهد شد.
آموزشگاه زبان راستان با توجه به درخواست شما امکان برگزاری کلاس به صورت فشرده و نیمه فشرده را نیز دارد.

تدریس خصوصی زبان آلمانی در کرج

موسسه زبان آلمانی کرج

راستان جز بهترین مراکز آموزش زبان آلمانی در کرج که دارای سابقه و تجربه بالایی است. آموزشگاه زبان راستان برای زبان آموزان دور‌های زبان را در شش دوره C2, C1, B2, B1, A2, A1 قرار داده است. این دوره‌ها اصولی در تمامی آموزشگاه‌های زبان معتبر کرج وجود دارند. در ادامه مفاهیم آموزشی در هر دوره را توضیح داده‌ایم:

سطوح مقدماتی شامل A1 و A2 می باشد.

سطح A1:

سطح A1 در دوره مقدماتی قرار دارد. در این سطح زبان آموزان بیشتر مفاهیم ساده و روزمره را می‌آموزند. کلماتی که مورد نیاز روزانه و به صورت عمومی و مشخص هستند. سعی اساتید در این دوره آموزش به صورتی است که متقاضی بتواند جملات را درک کند و بتواند خود را معرفی کند. ارتباطات روزانه به طوری که فرد بتواند نیاز یک روز عادی خود را رفع کند در این دوره آموزش داده می‌شود.

سطح A2:

زبان آموزان در این دوره، کلمات و عبارات پیچیده تر را یاد می‌گیرند. سعی اساتید بر درک موضوعی است، به طور که متقاضی در این سطح به راحتی بتواند صحبت کند و درک نمایید که در موقعیت‌های ساده مقصود خود را به دیگران برساند.

سطح متوسطه شامل B1 و B2 می‌باشد.

سطح B1:

زبان آموز در این سطح، دیگر پیچیدگی‌های مکالمه روزانه را درک می‌کند. یعنی اگر شما قصد یک سفر ساده و تفریحی به آلمان را دارید در این سطح شما به راحتی می‌توانید نیازهای خود را برطرف کنید. در این دوره به تدریج می‌توانید با عبارات پیوسته منظور مورد نظر خود را به دیگران بفهمانید.

سطح B2:

در این سطح متقاضی می‌تواند نکات اصلی متون دشوار در مورد مطالب مشخص را درک نماید و در رشته تخصصی خود بحث‌های تخصصی را دنبال نماید. به عنوان مثال می‌تواند در یک کلاس درس به زبان آلمانی شرکت کند و متوجه گفت و گوها شود. همچنین زبان آموز توانایی آن را خواهد داشت تا بدون آمادگی قبلی، روان و پیوسته صحبت نماید. به گونه ای که یک گفتگوی عادی با فردی که زبان مادریش است، بدون هیچ مسئله ای برای هر دو طرف به راحتی امکان پذیر باشد.

اگر به دنبال آموزشگاه زبان روسی در کرج هستید حتما کلیک کنید.

سطوح پیشرفته شامل C1 و C2 می‌باشد.

سطح C1:

در این سطح متقاضی می‌تواند متون طولانی شامل بخش بزرگی از واژه‌های سطح بالا را درک کند. همچنین داوطلب می‌تواند بدون هیچ گونه آمادگی، روان صحبت نماید بدون اینکه در جستجوی معنی لغتی بگردد.

سطح C2:

در این سطح از دوره زبان آلمانی زبان آموز آنچه را می‌خواند یا می‌شنود بدون هیچگونه مشکلی متوجه می‌شود. همچنین می‌تواند اطلاعات کتبی یا شفاهی از منابع مختلف را جمع بندی کرده و در این مورد دلایل یا توضیحات مربوطه را پیوسته بیان نماید.

آموزشگاه زبان راستان به زبان آموزان مدرک زبان آلمانی به زبان آلمانی ارائه می‌دهد.

آموزش خصوصی زبان آلمانی در کرج

آموزش زبان آلمانی در کرج

شاید زیاد شنیده باشید که آموزش زبان المانی بسیار دشوار است یا اینکه حتی کسانی را بشناسید که از این زبان گله و شکایت می‌کنند. اما باید این را بدانید که هیج چیزی خوبی به راحتی به دست نمی‌آید. زبان آلمانی شاید نسبت به برخی از زبان‌ها سخت‌تر باشد اما یادگیری آن امری ممکن است.
برای آموزش زبان آلمانی فقط علاقه کافی نیست و حتما باید سختکوش باشید. داشتن انگیزه کافی و تلاش برای رسیدن به هدف خود، تمام آنچه لازم است که داشته باشید. اگر درمورد اینکه از کجا شروع کنید احساس سردرگمی می‌کنید، حتما با ما تماس بگیرید.
اگر بخواهیم واقع بین باشیم یادگیری زبان آلمانی برای مردم چین دشوارتر از یک بومی ایرانی است. دلیل این امر آنست که زبان آلمانی بخشی از زبا‌ن‌های ژرمنی است، گروهی از زبان‌های هند و اروپایی، که شباهت‌های زیادی با سایر زبان‌های ژرمنی مانند انگلیسی یا هلندی دارد. بنابراین امید خود را از دست ندهید.

آموزشگاه راستان

موسسه زبان آلمانی در کرج

اینکه یادگیری آلمانی باید بسیار سخت باشد، فقط یک افسانه است. یادگیری هر زبانی به زمان و تعهد نیاز دارد. در مورد زبان آلمانی نیز همین طور است. آموزشگاه زبان راستان در این راه با برنامه‌ایی حرفه ایی در کنار و همراه شما خواهد بود.
دوره‌های زبان آلمانی ارائه شده توسط موسسه زبان آلمانی راستان به صورت بسته یکپارچه آموزشی است. این دوره‌ها که شامل دوره‌های فشرده، خصوصی، نیمه خصوصی و عمومی است، زبان آموزان با تمام مهارت‌های زبان آلمانی که شامل خواندن، گوش دادن، صحبت کردن، نوشتن و دستور زبان است مسلط می‌شوند.
در این دوره‌ها در پایان و نیمه‌های هر ترم از زبان آموزان آزمون‌هایی گرفته می‌شود. ساختار این آزمون‌ها مانند آموزشگاه زبان گوته است. در این دوره‌ها زبان آموزان اگر قصد مهاجرت یا تحصیل در آلمان را داشته باشند توسط اساتید با تجربه راستان راهنمایی می‌شوند.

هزینه کلاس زبان آلمانی

آموزشگاه زبان راستان، بهترین آموزشگاه زبان آلمانی در کرج از منظر هزینه کلاس‌ها نیز می‌باشد. کیفیت و سطح اساتید و شهریه کلاس شما را شگفت زده خواهد کرد. سطح‌های مختلف در هزینه کلاس زبان آلمانی تفاوت قیمتی ایجاد نمی‌کند.

آموزشگاه زبان راستان از معدود آموزشگاه‌هایی است که به زبان آموزان اجازه می‌دهد یک جلسه به صورت رایگان در کلاس شرکت کنند. این پیشنهاد به دلیل اعتمادی است که در مجموعه و کیفیت کار حاکم است. برای کسب اطلاعات بیشتر حتما با شماره‌های آموزشگاه تماس حاصل فرمایید.

موسسه زبان آلمانی در کرج

یادگیری زبان آلمانی

قبل از هر کاری برای آموزش زبان آلمانی باید این سوال را از خود بپرسید که چرا می‌خواهید زبان آلمانی را یاد بگیرید؟
در اینجا ما 15 دلیل برای یادگیری زبان آلمانی برای شما آوردیم:

1. یادگیری زبان جدید و دانستن
2. آلمان دومین صادر کننده بزرگ جهان است.
3. اقتصاد آلمان در اروپا رتبه یک و در سراسر جهان رتبه چهار را دارا است. اقتصاد این کشور با تمام کشورهای اسپانیایی زبان جهان قابل مقایسه است .
4. آلمان میزبان شرکت‌های بین المللی متعددی است.
5. سرمایه گذاری مستقیم آلمان در ایالات متحده بیش از ده میلیارد دلار است.
6. آلمانی بیشترین تعداد بومی زبانان را در اتحادیه اروپا دارد (بسیار بیشتر از انگلیسی، اسپانیایی یا فرانسوی).
7. زبان آلمانی در میان ده زبان رایج در جهان است.
8. 22 جایزه نوبل فیزیک، 30 جایزه شیمی و 25 جایزه پزشکی به دانشمندان سه کشور بزرگ آلمانی زبان تعلق گرفته است. در حالی که بسیاری از برندگان کشورهای دیگر در دانشگاه‌های آلمان آموزش دیده‌اند. یازده جایزه نوبل ادبیات به نویسندگان آلمانی زبان اعطا شده است و هفت آلمانی و اتریشی جایزه صلح را دریافت کرده‌اند.
9. آلمانی‌ها در مهندسی رهبران جهانی هستند.
10. آلمانی و انگلیسی شبیه هم هستند. بسیاری از کلمات در آلمانی صدا و یا ظاهری مشابه کلمات انگلیسی معادل دارند، زیرا این دو زبان ساختار مشترکی دارند. به عنوان مثال، به این کلمات نگاه کنید:

Haus = house, Buch = book, Finger = finger, Hand = hand
Name = name, Mutter = mother, schwimmen = swim
singen = to sing, kommen = to come, blau = blue, alt = old
windig = windy

11. دنیای آلمانی زبان برخی از معتبرترین فیلمسازان قرن بیستم را تولید کرده است. از فریتز لنگ گرفته تا راینر ورنر فاسبیندر، ویم وندرس و نسل جدیدی از کارگردانان فراملی مانند تام تیک وار و فاتح آکین. فیلم سازان آلمانی و اتریشی مانند لانگ، بیلی وایلدر و ارنست لوبیتش نیز تاریخ هالیوود را شکل دادند.
12. بسیاری از مهمترین آثار فلسفه، ادبیات، موسیقی، تاریخ هنر، الهیات، روانشناسی، شیمی، فیزیک، مهندسی و پزشکی در جهان غرب به زبان آلمانی نوشته شده و همچنان به زبان آلمانی تولید می‌شوند.
زبان آلمانی زبان گوته، مارکس، نیچه، کافکا، برشت و گراس است. موتزارت، باخ، بتهوون و شوبرت، برامس، شومان، واگنر، مالر و شوئنبرگ. یا افرادی مانند فروید، وبر، انیشتین و هایزنبرگ، كانت، هگل و هایدگر آلمانی صحبت كردند و نوشتند.
13. زبان آلمانی دومین زبان علمی متداول در جهان است.
14. 18٪ از كتاب‌های جهان به زبان آلمانی منتشر می‌شوند و تقریباً تعداد كمی از آنها به ترجمه فارسی می‌شوند.
15. زبان آلمانی دروازه ورود به یک آموزش عالی در سطح جهانی است.

آموزشگاه زبان آلمانی خوب در کرج

بهترین موسسه آموزش زبان آلمانی در کرج

یادگیری زبان آلمانی می‌تواند کمی دشوار باشد، به خصوص اگر بومی زبانی باشید که به خانواده زبان‌های هند و اروپایی تعلق نداشته باشید. اما، مهم نیست که زبان مادری شما چیست و حتی اگر زبان آلمانی در ابتدا به نظر شما سخت به نظر برسد، نا امید نشوید. اگر فکر می‌کنید میانبر یا روش خاصی برای یادگیری زبان آلمانی وجود دارد، ما در این راهنما چند مورد را ذکر کرده‌ایم که به شما کمک می‌کند تا سریعتر پیشرفت کنید.

هیچ دوره زمانی مشخصی وجود ندارد که شما را در یادگیری زبان آلمانی تضمین کند، اما آنچه مهمترین است ثبات است. هیچ آموزشگاهی نمی‌تواند با قطعیت به شما وعده دهد که در چه زمانی آلمانی را یاد می‌گیرید. شما قرار نیست یک روز صبح بیدار شوید و متوجه شوید که آلمانی روان صحبت می‌کنید. این فقط در فیلم‌ها اتفاق می‌افتد. اگر هر بار فقط یک قدم بردارید، خواهید دید که خیلی زود نتیجه می‌گیرید.

یادگیری یک زبان جدید بسته به عوامل مختلفی مانند تجربه قبلی و قرار گرفتن در معرض زبان، مقاومت شما، میزان کار شما در روند یادگیری، انگیزه و … ممکن است زمان متفاوتی داشته باشد. اما، اگر روزانه برای یک دوره حداقل سه تا شش ماهه تمرین کنید، احتمالاً می‌توانید مکالمه روزانه خود را با یک دوست و یا کارهایی مانند ورود به یک کافه و سفارش به زبان آلمانی را انجام دهید.

آموزش زبان آلمانی حرفه ای در کرج

برخی از افراد بیشتر از دیگران مبارزه می‌کنند و برای رسیدن به آن سطح به زمان بیشتری نیاز دارند اما بیشتر به این دلیل است که آنها تلاش روزانه و تمرین نمی‌کنند. اگر میخواهید به زبان آلمانی روان صحبت کنید، احتمالاً به تمرین چند ساله نیاز خواهید داشت.
برای آموزش زبان آلمانی به صورت فشرده موارد زیر را در نظر داشته باشید:

• دلیل محکمی پیدا کنید که انگیزه شما را حفظ کند.
• تمام اصول زبان آلمانی را بیاموزید.
• با یادگیری عامیانه، کلمات خنده دار و اصطلاحات، همه چیز را جالب نگه دارید.
• روزانه تمرین کنید. در صورت امکان، با آلمانی زبانان بومی صحبت کنید.

برخی فکر می‌کنند همه چیز در مورد تسلط بر اصول است. بنابراین، اگر به این فکر می‌کنید که چگونه زبان آلمانی را به صورت مبتدی بیاموزید، توصیه می‌کنیم از الفبا شروع کنید. زبان آلمانی درست مثل انگلیسی 26 حرف دارد. چند حرف با تلفظ خاص وجود دارد که در انگلیسی وجود ندارد: ä ، ö ، ü و β ، اما این حروف را در الفبا نخواهید یافت. تلفظ صحیح آنها را تمرین کنید زیرا این امر به شما کمک می‌کند تا لهجه خود را به میزان قابل توجهی بهبود ببخشید.

آموزشگاه راستان

الفبای زبان آلمانی

در جدول زیر حرف الفبای زبان آلمانی را برای شما به همراه تلفظ آورده‌ایم:

الفبای زبان آلمانی

جهت مشاوره رایگان و اطلاع از شهریه ها با ما تماس بگیرید:

آدرس: 45 متری گلشهر، خیابان درختی، بعداز دوربرگردان، سمت چپ، پلاک 47 ، آموزشگاه زبان راستان
شماره تلفن:  02633529357 – 33536693-026 – 09011778071
پست الکترونیکی: info[at]rastanli[dot]ir

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد زبان آلمانی به این لینک مراجعه کنید.

13 دیدگاه دربارهٔ «آموزشگاه زبان آلمانی در کرج»

 1. برای تدریس خصوصی آلمانی حتما باید در کرج باشیم یا اینکه انلاین هم می‌شه ثبت نام کنیم از شهر دیگه

  1. آموزشگاه زبان راستان

   سلام دوست عزیز، برای کلاس آنلاین آموزش زبان آلمانی می‌تونید به صورت غیر حضوری هم اقدام کنید.

  1. آموزشگاه زبان راستان

   سلام وقتتون بخیر محل آموزشگاه برای آموزش حضوری زبان آلمانی در محدوده گلهشر هست. ولی برای آموزش آنلاین زبان آلمانی هیچ محدودیت مکانی برای آموزش وجود نداره

  1. آموزشگاه زبان راستان

   سلام روزتون بخیر
   بله کلاس‌های حضوری زبان آلمانی و در نوبت عصر هم داریم. برای اطلاعات کلاس‌ها می‌تونید با آموزشگاه تماس بگیرید.

 2. سلام خسته نباشید من برای A2 زبان آلمانی میخام کلاس ڭروهی درس بخونم آیا آموزشگاه شما کلاس گروهی برگذار میشه ?? ممنون میشم جواب بدید کلاس گروهی برای سطح A2 چه قیمته ??

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.