بهترین آموزشگاه زبان آلمانی در کرج

اگر خواهان یادگیری زبان آلمانی در محیطی بدون حاشیه و حرفه‌ای هستید با راستان تماس بگیرید. راستان بهترین آموزشگاه زبان آلمانی در کرج می‌باشد که با بهترین مدرسین زبان آلمانی در کرج برای تمامی سطح‌ها از مبتدی تا پیشرفته دوره‌های آموزشی برگزار می‌کند. آموزشگاه زبان راستان با به کار گیری روش‌های نوین آموزشی با استفاده از منابع به روز زبان آلمانی را آموزش می‌دهد.

 

ویژگی‌ کلاس‌های زبان آلمانی راستان:

  • از صفر تا صد: برگزاری کلاس‌های زبان آلمانی از سطح مقدماتی تا پیشرفته
  • برای تمامی سنین: کلاس‌های گروهی، خصوصی، فشرده و نیمه فشرده
  • مناسب ترین قیمت: ارائه بهترین قیمت آموزش زبان آلمانی در کرج
  • آماده سازی برای آزمون‌های بین المللی: برای حضور در امتحانات بین المللی زبان آلمانی مانند آزمون گوته، آزمون Telc، آزمون TestDaf
  • برگزاری دوره‌های مصاحبه سفارت و آزمون‌های بین‌المللی در سطوح بالا به صورت مجزا
  • آموزش حرفه‌ای: تنها مرکز تخصصی و حرفه‌ای که کلاس‌های گروهی را تنها با 4 یا 5 زبان آموز در هر کلاس و با رعایت تمام پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌کند.
  • برترین مدرسین کشوری: مدرسین برتر کشوری، همگی دارای تحصیلات مرتبط (دکتری زبان و ادبیات آلمانی)

 

برای اطلاع از شرایط کلاس‌های زبان آلمانی در کرج و همچنین کسب اطلاعات بیشتر به صفحه زبان آلمانی در کرج مراجعه کنید.

 

اگر قصد مهاجرت تحصیلی یا کاری را به آلمان دارید یادگیری زبان آلمانی یکی از مهمترین شرایط اولیه برای آن است. در آموزشگاه زبان راستان علاوه بر یادگیری زبان دوره‌های مصاحبه سفارت و آزمون‌های بین‌المللی در سطوح بالا به صورت مجزا نیز برگزار می‌شود.

کلاس‌های آلمانی به دلیل رعایت پروتکل‌های بهداشتی با 4 یا 5 نفر برگزار می‌شود. اگر شاغل هستید و یا وقت کافی در طول هفته برای شرکت در کلاس‌ها را ندارید امکان برگزاری کلاس در روزهای آخر هفته نیز برای شما وجود دارد. علاوه بر این کلاس‌های غیرحضوری به صورت آنلاین با بهترین امکانات نیز برای کسانی که امکان حضور ندارند.

سطوح زبان آلمانی شامل سه دوره که هر دوره دارای دو بخش است. سه سطح مقدماتی، متوسطه و پیشرفته در آموزشگاه راستان آموزش داده می‌شود. اگر شما کمی زبان را بدانید قبل از شروع از شما آزمون تعیین سطح گرفته خواهد شد. آزمون‌هایی راستان شبیه به آزمون‌های گوته بوده و سعی بر این است که تمامی امتحانات به نوعی شبیه سازی امتحانات بین‌المللی باشد.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شهریه کلاس‌ زبان آلمانی در کرج و همچنین ساعات کلاس با آموزشگاه تماس بگیرید.

آموزشگاه راستان

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.