TTC و TKT در کرج

دوره تربیت مدرس زبان انگلیسی TTC در کرج

آمادگی برای آزمون‌ بین المللی تیسول (TESOL)

برگزاری دوره‌های آموزشی TTC و  TKT

مناسب‌ترین قیمت در کرج

دوره‌های خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی

اعطای مدرک معتبر برای تدریس

برای کسب اطلاعات بیشتر همین حالا تماس بگیرید:

02633531778 – 09011778071

آموزشگاه زبان راستان به عنوان یکی از بهترین آموزشگاه های زبان در شهر کرج مفتخر به برگزاری کلاس های تربیت مدرس زبان انگلیسی TTC و TKT می باشد.

در کلاس های TTC زبان انگلیسی نکاتی که بایستی یک مدرس جهت تدریس زبان های خارجی به آنها تسلط داشته باشد را فرا خواهید گرفت.

برخی از مواردی که در دوره TTC در کرج در آموزشگاه زبان راستان ارائه  می شود:

 • روش مدیریت کلاس آموزشی زبان خارجی
 • روش برخورد صحیح با زبان آموزان در هنگام آموزش
 • مدیریت تدریس بر اساس سیلابس تعیینی
 • روش برخورد با سوالات خارج از درس در کلاس ها
 • آموزش روش انتقال کامل مطالب به زبان آموزان

پیش نیاز این کلاس‌ها، گذراندن دوره های مقدماتی، متوسطه و پیشرفته زبان انگلیسی است.

 

آموزشگاه راستان

دوره های Ttc در کرج

دوره‌ آموزش معلم (TTC) به طور كلی يك دوره آموزشی اوليه برای مدرسین به عنوان زبان دوم / خارجی است كه تجربه كمی دارند و يا هيچ تجربه‌ای در حرفه آموزش ندارند است. زبان آموز بعد اینکه دوره دیپلم زبان را اخذ و مدرک آیلیتس خود را کسب کرد می‌تواند در این دوره شرکت کند.
دوره ttc به صورت دو ترم برگزار می‌شود. امکان برگزاری دوره ttc به صورت خصوصی نیز وجود دارد. در این دوره آموزشی تمام متدهای جدید تدریس، آموزش داده می‌شود.
متد قدیم GTM و متد جدید CLT نام دارند. امروزه اکثرا آموزشگاه‌ها به گفتن یک روش بسنده می‌کنند اما آموزشگاه زبان راستان تمام متدهای آموزشی را به کسانی که می‌خواهند در این زمینه تدریس کنند آموزش می‌دهد.
دوره ttc ترم اول به صورت تئوری و ترم دوم به صورت عملی و تئوری همزمان آموزش داده می‌شود. در دوره عملی متقاضیان باید هر 4 مهارت مهارت شنیداری (Listening)، مهارت گفتاری (Speaking)، مهارت خواندن (Reading) و مهارت نوشتن (Writing) و همینطور pronunciation، vocabulary و Grammer را به صورت دمو انجام دهند.
بعد از اتمام دوره، آموزشگاه به متاقضی مدرک دوره ttc داده می‌شود. اگر سطح زبان آموز بالا و شرایط نمره‌ایی مهیا باشد بعد از اتمام دوره به زبان آموز در همان آموزشگاه، کلاس جهت تدریس داده ‌می‌شود.

دوره ttc در کرج 

اگر می‌خواهید به عنوان یک معلم زبان شغل خود را دنبال کنید، حتما باید بدانید که این کار به فداکاری، سخت کوشی و مهارت زیادی نیاز دارد. اما داشتن مدرک حرفه‌ای برای کار در مشاغل دولتی اجباری است. دوره Ttc در کرج در آموزشگاه راستان برگزار می‌شود.
در این دوره آموزشی به شرکت کنندگان آموزش خواندن، شنیدن، گفتار، نوشتن، واژگان، دستور زبان، تلفظ، تصحیح خطا، برنامه ریزی درسی، مدیریت کلاس و حتی نحوه درس دادن به صورت آنلاین نیز آموزش داده می‌شود.
برای اطلاعات بیشتر در مورد کلاس‌های Ttc حتما با شماره‌های آموزشگاه تماس حاصل فرمایید.

آموزشگاه راستان

دوره ttc چیست؟

TTC مخفف Teaching training course یک دوره تربیت معلم زبان است که برای داوطلبان علاقمند به دبیری طراحی شده است که مایلند کار خود را در زمینه آموزش دنبال کنند. امروزه معلمان تقاضای زیادی برای دولت و بخش خصوصی دارند. اگر فکر می‌کنید بعنوان معلم در زندگی خود به موفقیت خواهید رسید دوره TTC را انتخاب کنید.
اما دوره ttc زبان انگلیسی چیست؟ دوره TTC یک دوره شناخته شده در سراسر جهان است که دانش و مهارت کامل مورد نیاز برای تبدیل شدن به یک معلم را فراهم می‌کند.

این دوره برای کسانی که نمی‌توانند در دوره‌های آموزش و پرورش شرکت کنند طراحی شده است. از طریق دوره TTC، داوطلب می‌تواند در مورد روش‌های مدرن تدریس، راهنمایی‌های مختلف و تکنیک‌های آموزش، تعامل با کودکان و موارد دیگر اطلاعات کسب کند. علاوه بر این، این دوره همچنین ایده منحصر به فردی برای ایجاد یک مدل جدید و رویکرد منحصر به فرد برای درگیر کردن دانشجویان شما در درس ارائه می‌دهد.

دوره ttc کودکان

دوره ttc کودکان با دوره اصلی تفاوت ندارد. در همین دوره اصلی تمام آموزش‌های لازم برای آموزش به همه سنین داده ‌می‌شود. محدودیت شرکت در دوره ttc حداقل 18 سال می‌باشد.

دوره های ttc چیست؟

دوره‌ های- آموزشی ttc یک دوره دو ترمه است. ترم اول این دوره به صورت تئوری است و مبانی آموزش داده می‌شود. اما در ترم دوم آموزش‌های متقاضی بیشتر به صورت عملی است.

 

دوره TTC

آزمون بین المللی تیسول (TESOL)

همانطور که برای سنجش سطح زبان، زبان آموزان در سطح جهان از آزمون‌های بین المللی تافل، آیلتس و… استفاده می‌شود برای معلمان نیز آزمون بین المللی تیسول (TESOL) برگزار می‌شود.

TESOL مخفف عبارت Teaching English to Speakers of Other Language ها می‌باشد. صدور گواهینامه TESOL یکی از مدارک شناخته شده ترین آزمون‌های بین المللی زبان انگلیسی است. 

حقوق معلم زبان در آموزشگاه

معلمان خوب جادوی تبدیل مردم به بهترین نسخه از خود را دارند. شغل معلمی سودآورر است. اگر می‌خواهید تدریس را به عنوان گزینه شغلی انتخاب کنید، دوره آموزش معلم (TTC) پیش نیاز آن است. حقوق معلم زبان انگلیسی در آموزشگاه به عوامل مختلفی بستگی دارد. با گواهینامه دوره تربیت معلم، فرد می‌تواند در هر آموزشگاهی بعنوان معلم استخدام شود.

 در برخی از مدارس غیر انتفاعی نیز با این گواهینامه می‌توان تدریس کرد. داوطلب همچنین می‌تواند برای گزینه‌هایی مانند معلم خصوصی نیز اقدام کند که درآمدی نسبتا بیشتری دارد.

حداقل حقوق معلم زبان در اموزشگاه به کلاس‌های در دست، ساعات آموزش نیز بستگی دارد. حقوق معلم زبان در اموزشگاه های مختلف متفاوت است. برخی از آموزشگاه‌ها با طرح استخدام بیشتر معلمان سعی در کم کردن هزینه‌های آموزشگاه دارند.

مدرک لازم برای تدریس زبان در آموزشگاه

مدرک لازم برای تدریس در اموزشگاه زبان همانطور که در ابتدا اشاره کردیم شامل:
• دیپلم زبان (که از آموزشگاه کسب می‌شود)
• گرفتن مدرک آیلتس
• شرکت در کلاس‌های ttc و کسب مدرک

در مورد زبان آلمانی بیشتر بدانید:  آموزشگاه زبان آلمانی در کرج

دوره تربیت مدرس زبان انگلیسی در کرج

برنامه درسی برای یک دوره TTC عمدتا شامل رشته‌های متنوعی است که حول یادگیری و آموزش، روش‌های تدریس، درجه بندی، ارزیابی، طراحی برنامه درسی و غیره می چرخند. این بستگی به نوع دوره TTC دارد که دنبال می‌کنید.
تدریس مسئولیتی است که فرد در آن متعهد می‌شود جامعه را قالب و شکل دهد. این معلمی است که روشنفکران، رهبران و تأثیرگذاران را تربیت می‌کند. تدریس یکی از نجیب ترین حرفه‌های جهان در نظر گرفته می‎‌شود. یک معلم در ملت سازی نقش دارد. دوره تربیت مدرس کمک می‌کند که:

 • پس از اتمام دوره TTC، می‌توانید در هر مدرسه‌ای برای استخدام اقدام کنید.
 • اما قبل از درخواست، باید معیارهای صلاحیت مدرسه‌ای را که درخواست می‌کنید را بررسی کنید.
 •  یک دوره TTC که در یک کشور برگزار می‌شود ممکن است در منطقه دیگر اعتبار نداشته باشد. تحقیقات دقیق در مورد دوره‌ها و اعتبار سنجی می‌تواند مفید باشد.
 • علاوه بر اینها، یک معلم با یک دوره TTC می‌تواند حقوق بسیار خوبی کسب کند.

ttc course

ttc course یک دوره فشرده است که برای افرادی که مایل به افزایش مهارت های تدریس خود و دریافت گواهینامه رسمی در آموزش زبان انگلیسی هستند، طراحی شده است. این دوره برای شخصی که قصد تغییر مسیر شغلی خود را دارد، مناسب باشد. البته این دوره برای افرادی که در این حرفه که قصد دارند استاندارد خود را بالا ببرند نیز مناسب است.
در دوره ttc شما نه تنها در روش شناسی، به ویژه رویکردها و روندهای آموزش زبان، یک مبنای دقیق دریافت خواهید کرد، بلکه این فرصت را دارید که مهارت های تدریس خود را آزمایش کنید.

در ttc شما موارد زیر را  آموزش خواهید دید:

• دستور زبان
• واج شناسی
• رویکرد ارتباطی
• آموزش واژگان
• برخورد با خطاها
• مسائل مربوط به مدیریت کلاس
• برنامه ریزی درسی

• زبان مناسب
• تعامل با زبان آموزان
• استفاده از فناوری در کلاس
• ارزیابی کتاب درسی
• استفاده از آهنگ در کلاس
• تکنیک های بازی برای ارتباط
• نحوه آموزش به زبان آموزان کودک و نوجوان

TTC و TKT در کرج

جهت مشاوره رایگان و اطلاع از شهریه ها با ما تماس بگیرید:

آدرس: 45 متری گلشهر، خیابان درختی، بعداز دوربرگردان، سمت چپ، پلاک 47 ، آموزشگاه زبان راستان
شماره تلفن:  02633529357 – 33536693-026 – 09011778071
پست الکترونیکی: info[at]rastanli[dot]ir

2/5 - (46 امتیاز)

6 دیدگاه دربارهٔ «دوره تربیت مدرس زبان انگلیسی TTC در کرج»

 1. در آموزشگاه زبانهای خارجی تمام متد تدریس یاد گرفتم و الان در سه آموزشگاه مشغول بکار هستن از آموزش خوبتون ممنونم

  1. آموزشگاه زبان راستان

   سلام خدمت شما برای اطلاع از قیمت لطفا با منشی‌ آموزشگاه تماس بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *