آموزشگاه زبان ژاپنی

آموزشگاه زبان ژاپنی در کرج

شاید یادگیری زبان ژاپنی در ابتدا ترسناک به نظر برسد. کلمات عجیب به نظر می‌رسند و خواندن الفبایی که تا به حال در موردش نشنیده‌اید، می‌تواند یک کار غیرممکن به نظر برسد. با این حال، ما می‌توانم از روی تجربه سال‌ها آموزش این زبان به علاقمندان ژاپنی، به شما بگوییم؛ اگر پشتکار داشته باشید یادگیری زبان ژاپنی بسیار آسان است. راستان، بهترین آموزشگاه زبان ژاپنی در کرج می‌باشد که دوره‌های آموزش زبان ژاپنی را برگزار می‌کند:

 • آموزش به صورت فشرده، نیمه فشرده و عادی
 • برگزاری دوره‌های خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی
 • لازم به ذکر است که کلاس‌های گروهی به دلیل شرایط بیماری کرونا با حداکثر 4 یا 5 نفر تشکیل می‌شود
 • کلاس‌های آنلاین و حضوری بنا به درخواست زبان آموزان
 • برترین مدرسین که دارای مدرک معتبر و تحصیلات آکادمیک هستند

 

آموزش زبان ژاپنی در کرج

 شاید این حقیقت را ندانید که زبان ژاپنی یکی از محبوب ترین زبانان در میان غربی‌ها می‌باشد. در ایران نیز به دلیل علاقه به فرهنگ ژاپن و شباهات فرهنگی بین ایران و ژاپن بسیاری از مردم به زبان ژاپنی علاقمند هستند. چند سالی است که بازار فیلم‌های ژاپنی و همچنین انیمه در بین جوانان داغ شده و محبوبیت پیدا کرده است.

ژاپن یک کشور فوق العاده و یکی از امن ترین کشورهای جهان برای زندگی، تحصیل و کار می‌باشد. زندگی در ژاپن فرصت‌های شغلی متعدد و همچنین سرگرمی فراوانی را برای شما فراهم می‌کند.

 

آموزشگاه راستان

چرا باید ژاپنی یاد بگیرم؟

ایجاد انگیزه برای یادگیری زبان ژاپنی مهم است. یادگیری زبان مزایای زیادی دارد. دلایل بسیاری برای یادگیری زبان ژاپنی وجود دارد، در ادامه برخی از این دلایل را بررسی می‌کنیم:

 1. یادگیری زبان ژاپنی حافظه، تمرکز و نظم و انضباط شما را بهبود می‌بخشد: اگر بتوانید زبان ژاپنی را یاد بگیرید، تقریباً می‌توانید هر زبان دیگری را یاد بگیرید. مهارت‌ها و عادات یادگیری که هنگام تحصیل در زبان ژاپنی به دست می‌آورید، شما را با هر چیزی که برای مقابله با سایر زبان های خارجی نیز نیاز دارید، مجهز می‌کند.

ناگفته نماند که شما در حال یادگیری یکی از ارزشمندترین زبان‌های جهان هستید. اما شما همچنین نظم و انضباط، حافظه و توانایی تفکر منطقی خود را آموزش خواهید داد  .

 

 1. ژاپن دارای فرهنگ غنی و اقتصاد پر رونق است:  البته یادگیری زبان ژاپنی نیز مزایای ملموس تری دارد. ژاپن یکی از مراکز فرهنگی جهان است که یکی از بزرگترین اقتصادها را نیز در اختیار دارد. توکیو یکی از امن‌ترین نقاط جهان برای زندگی محسوب می‌شود و سطح زندگی در آنجا بسیار بالا است.

اگر می‌خواهید به ژاپن سفر کنید، تسلط بر این زبان می‌تواند تجربه شما را غنی کرده و به اطلاعات فرهنگی و تاریخی دسترسی پیدا کند که لزوماً به زبان انگلیسی در دسترس نیست!

 

 1. زبان ژاپنی درهای دیگر زبان‌های شرق آسیا را باز می‌کند: با تسلط به زبان ژاپنی، پیشرفت به زبان کره‌ای یا چینی بسیار آسان تر است زیرا درک کاملی از نحوه عملکرد این زبان‌ها و نحوه یادگیری دارید. دستور زبان کره‌ای بسیار شبیه ژاپنی است و ژاپنی از کاراکترهای کانجی استفاده می‌کند که از زبان چینی گرفته شده است.

در حالی که این زبان‌ها به زبان ژاپنی مربوط نمی‌شوند، یادگیری آن‌ها چالش‌های زیادی را به همراه دارد و تجربه شما در غلبه بر این چالش‌ها در حین یادگیری زبان ژاپنی، اگر بعداً به مطالعه دیگر زبان‌ها بپردازید، کار را بسیار ساده‌تر می‌کند.

در مورد زبان روسی بیشتر بدانید: آموزشگاه زبان روسی در کرج

 1. بیش از 130 میلیون نفر در جهان به زبان ژاپنی صحبت می‌کنند: بیشتر این افراد در ژاپن زندگی می‌کنند. اما آیا می‌دانستید تنها حدود 1 میلیون نفر زبان دوم‌شان ژاپنی است؟ بازار کار برای متکلمان دو زبانه ژاپنی – فارسی در زمینه‌های مختلف تقاضای بسیاری دارند. این زبان باعث می‌شود که این مهارت برای پیشبرد حرفه شما یا شروع یک حرفه جدید بسیار ارزشمند باشد!

 

 1. جهان وسیعی از فرهنگ و رسانه‌های ژاپنی برای کشف وجود دارد: اغلب مردم از طریق رسانه‌های ژاپنی با ژاپن آشنا می‌شوند و همچنین رسانه مرجع اصلی آنان است. ژاپن دارای یکی از بزرگترین صنایع سرگرمی در جهان است، اما همه چیز به زبان‌های دیگر ترجمه نمی‌شود. دانستن زبان ژاپنی به شما امکان دسترسی به کتابخانه عظیمی از رسانه‌های ژاپنی را می‌دهد!

 

اینها تنها تعدادی از مزایای زیاد یادگیری زبان ژاپنی است! در طول راه، مطمئناً موارد بیشتری پیدا خواهید کرد! شما دلایلی را ایجاد خواهید کرد که برای شما شخصیتر است و آنها انگیزه قوی شما خواهند بود.

 

آموزشگاه زبان ژاپنی در کرج

 

آیا یادگیری زبان ژاپنی سخت است؟

زبان ژاپنی مطمئناً یک زبان چالش برانگیز است، اما یادگیری آن غیرممکن نیست. در واقع، در این بخش، ما قصد داریم به شما نشان دهیم که چرا یادگیری زبان ژاپنی از آنچه فکر می‌کنید آسان‌تر است. یادگیری زبان ژاپنی بیشتر مربوط به عادات مطالعه هوشمندانه است، به طور مرتب خود را به چالش می‌کشید و یک روال خوب را رعایت می‌کنید.

زبان ژاپنی از انگلیسی بسیار استفاده کرده است، بنابراین اگر با انگلیسی آشنایی داشته باشید هنگامی که شروع به یادگیری زبان کنید، از تعداد کلمات مشابه موجود برای شما، شگفت زده خواهید شد. اگر  واقع بینانه نگاه کنیم، یادگیری زبان ژاپنی به طور متوسط ​​2 تا 3 سال طول می‌کشد تا با تحصیل تمام وقت به زبان ژاپنی مسلط شود. همه چیز بستگی به این دارد که روزانه چقدر زمان برای مطالعه اختصاص می‌دهید.

یادگیری ژاپنی در مقایسه با فرانسوی یا آلمانی زمان زیادی طول می‌کشد. با این وجود باید بدانید دلیل اینکه تسلط به ژاپنی کمی بیشتر طول می‌کشد این است که چیزهای زیادی برای یادگیری وجود دارد. مهم است که به یاد داشته باشید که یادگیری لزوماً سخت نیست.

هنگامی که از موانع اولیه عبور کردید، متوجه می‌شوید که یادگیری زبان ژاپنی بسیار سرگرم کننده است و آنقدرها هم دشوار نیست. فقط مقدار زیادی اطلاعات برای یادگیری وجود دارد و طبیعتاً این کار زمان می‌برد!

به همین دلیل است که عادات مطالعه منظم و کارآمد برای ژاپنی‌ها اهمیت ویژه‌ای دارد: شما باید هر روز کمی پیشرفت کنید – زیرا چیزهای زیادی برای یادگیری وجود دارد!

سعی کنید تمرکز خود را حفظ کنید و مطمئن شوید که مطالعه شما با دقت انجام می‌شود تا در نهایت انگیزه خود را از دست ندهید. علاوه بر این، متوجه خواهید شد که در حالی که یادگیری زبان ژاپنی چالش‌های متفاوتی نسبت به اکثر زبان‌های غربی دارد، ژاپنی نکاتی نیز دارد که نسبت به زبان‌های غربی راحت‌تر است ، به عنوان مثال:

 

 • فقط دو زمان فعل وجود دارد
 • هیچ واژه ای برای یادگیری جنسیت وجود ندارد
 • دارای قوانین تلفظ ساده است
 • افعال نامنظم بسیار کم هستند

اگر خواهان یادگیری زبان ژاپنی هستید حتما با ما تماس بگیرید.

 

جهت مشاوره رایگان و اطلاع از شهریه ها با ما تماس بگیرید:

آدرس: 45 متری گلشهر، خیابان درختی، بعداز دوربرگردان، سمت چپ، پلاک 47 ، آموزشگاه زبان راستان
شماره تلفن:  02633529357 – 33536693-026 – 09011778071
پست الکترونیکی: info[at]rastanli[dot]ir

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ تماس بگیرید