آموزش زبان ایتالیایی

آموزشگاه زبان ایتالیایی در کرج

از صفر تا صد: برگزاری کلاس‌های زبان ایتالیای از سطح مقدماتی تا پیشرفته

برای تمامی سنین: کلاس‌های گروهی، خصوصی، فشرده و نیمه فشرده

مناسب ترین قیمت: ارائه بهترین قیمت آموزش زبان ایتالیایی در کرج 

آماده سازی برای آزمون‌های بین المللی: برای حضور در امتحانات معتبر زبان ایتالیایی مانند CILS, CELI و سایر گواهی‌ها

آموزش حرفه‌ای: تنها مرکز تخصصی و حرفه‌ای که کلاس‌های گروهی را تنها با 5 زبان آموز در هر کلاس و با رعایت تمام پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌کند. 

برترین مدرسین کشوری: مدرسین برتر کشوری، همگی دارای تحصیلات مرتبط (دکتری زبان و ادبیات ایتالیایی) و سابقه زندگی در ایتالیا و آشنایی با فرهنگ ایتالیا

اگر قصد یادگیری زبان ایتالیایی را دارید همین حالا باما تماس بگیرید.

آموزش زبان ایتالیایی

زبان ایتالیایی مانند زبان‌های دیگر رومی، ریشه لاتین دارد. بیش از 85 میلیون نفر در جهان به این زبان سخن می گویند. در جدول محبوب‌ترین زبان غیر از زبان انگلیسی، ایتالیایی رتبه پنجم را به خود اختصاص داده است.

زبان ایتالیایی در ایالت متحده آمریکا و آرژانتین یکی از زبان‌های رایج است و به جز اینکه زبان رسمی کشور ایتالیاست، زبان غیر رسمی مناطقی مثل سن مارینو، سوئیس، اسلوونی و واتیکان سیتی نیز است.

آموزشگاه زبان راستان یکی از معتبرترین و بهترین آموزشگاه‌های زبان ایتالیایی در کرج است که با برگزاری کلاس های مکالمه زبان ایتالیایی به صورت خصوصی و گروهی دانشجویان را برای تحصیل، زندگی و مهاجرت در ایتالیا آماده می‌کند.

دوره های آموزشی زبان ایتالیایی در کرج

آموزشگاه زبان راستان مفتخر است دوره های ویژه ای را برای متقاضیان یادگیری زبان ایتالیایی برگزار نماید. برخی از این دوره‌ها عبارتند از:

  • کلاس های تدریس خصوصی زبان ایتالیایی
  • کلاس‌ های آنلاین
  • کلاس های ترمیک گروهی
  • کلاس های فشرده و نیمه فشرده

اگر همیشه علاقه داشته‌اید که زبان ایتالیایی یاد بگیرید، به هیچ وجه تنها نیستید. میلیون‌ها نفر هر روز در سراسر جهان این زبان را مطالعه می‌کنند. ایتالیایی زبانی است که فرهنگ و تاریخ غنی‌ای را به تصویر می‌کشد. زبان ایتالیایی می‌تواند شما را به سراسر جهان از اروپا تا آمریکای شمالی و فراتر از آن ببرد. اگر خواهان یادگیری اصولی زبان ایتالیایی هستید حتما با آموزشگاه زبان راستان تماس بگیرید.

آموزشگاه زبان راستان بهترین آموزشگاه زبان ایتالیایی در کرج می‌باشد که اقدام به برگزاری دوره‌های زبان ایتالیایی در کرج برای علاقمندان به این زبان کرده است. دوره‌های زبان ایتالیایی به صورت خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی برگزار می‌گردد. مدرسین زبان ایتالیایی راستان همگی دارای تحصیلات آکادمیک زبان و ادبیات ایتالیا هستند و با فرهنگ و زبان این کشور به خوبی آشنایی دارند.

کلاس های زبان ایتالیایی در کرج

با توجه به خاص بودن زبان ایتالیایی و کمتر فراگیر بودن این زبان نسبت به زبان انگلیسی، دوره‌های زبان ایتالیایی به صورت شناور و با توافق با خود زبان آموزان برگزار می‌شود. نحوه برگزاری کلاس‌ زبان ایتالیایی در کرج به صورت آکادمیک و یا به خواست زبان آموزان فشرده خواهد بود. اگر به دلیل شرایط پاندمی امکان حضور فیزیکی در کلاس را نداشته باشید کلا‌س های زبان ایتالیایی به صورت آنلاین در واتساپ، اسکای روم، اسکای و… نیز برگزار می‌شود.

در مورد زبان فرانسوی بیشتر بدانید: آموزشگاه زبان فرانسوی در کرج

موسسه آموزش زبان ایتالیایی در کرج

موسسه زبان ایتالیایی راستان شما را برای آزمون‌های بین المللی زبان ایتالیایی نیز آماده می‌کند. اگر قصد تحصیل در ایتالیا و یا حتی زندگی در ایتالیا را دارید حتما باید در آزمون‌های بین المللی شرکت کنید و گواهی نامه آن را اخذ کنید. آزمون  CELI معروف‌ترین و معتبرترین آزمون زبان ایتالیایی است که مهارت‌ها و توانایی‌های استفاده از زبان ایتالیایی از طریق این گواهی حاصل می‌شود. در ادامه در مورد مدرک معتبر CELI بیشتر توضیح داده‌ایم:

مدرک بین المللی CELI

مدارک CELIS  به شش سطح تقسیم می‌شود:

سطح  A2: برای افراد مبتدی است کسانی که که می‌توانند جمله بسازند اما توانایی صحبت به زبان ایتالیایی را ندارند.

سطح B1: این سطح متوسط است و برای تسلط به زبان ایتالیایی‌ست که برای زبان آموز مشکل نخواهد بود.

سطح B2: سطح بالاتر از متوسط که برای تسلط به زبان ایتالیایی است و کمی مشکل‌تر از سطح قبلی است اما به صورت کلی قابلیت یادگیری برای همه افراد تا این سطح وجود دارد.

سطح C1: سطح پیشرفته که در این سطح فهم و صحبت به زبان ایتالیایی برای زبان آموز آسان است.

سطح C2: آخرین سطح و پیچیده ترین سطح است که در این سطح تسلط کامل به زبان در تمام موقعیت‌ها وجود دارد.

برای تحصیل در دانشگاه‌های معتبر ایتالیا مدرک زبان ایتالیای تا سطح CELI 3 یعنی همان سطح B2 کافی خواهد بود. زمان برگزاری این آزمون نیز سه بار در سال است و فقط در فصل زمستان برگزار نمی‌شود. این آزمون در ایتالیا برگزار می‌شود.

   برای کسب اطلاعات بیشتر حتما با ما تماس بگیرید.

آموزشگاه راستان

آموزش زبان ایتالیایی در کرج  

در مورد نحوه یادگیری زبان جدید پاسخ قطعی‌ای وجود ندارد. با این حال گزینه‌های بسیار زیادی برای یادگیری زبان وجود دارد و این تنها به یک عامل بستگی دارد و آن مداومت شما در انجام آن روش می‌باشد. اما اینکه چه روشی برای شما بهترین روش خواهد بود باید بدانید که از میان میلیون‌ها نفری که ایتالیایی را به عنوان یک زبان غیر مادری صحبت و مطالعه می‌کنند، افرادی هستند که تنها از یک روش استفاده نمی‌کنند. این به این معنی است که از چند روش به صورت همزمان با هم استفاده می‌شود.

قبل از انتخاب روش برای آموزش زبان ایتالیایی حتما در مورد اینکه شما با چه روشی بهتر خواهید آموخت تحقیق کنید. این را بدانید که هیچ روش درست و غلطی وجود ندارد همه چیز به نحوه یادگیری شما بستگی دارد. این به شما بستگی دارد که تصمیم بگیرید کدام روش برای شما مناسب است.

سریع ترین و آسان‌ترین راه برای یادگیری زبان ایتالیایی چیست؟

سریع‌ترین راه و قابل اعتمادترین راه یادگیری زبان ایتالیایی در حقیقت استفاده از محیط کلاس و یا آموزش خصوصی است. در محیط کلاس علاوه بر نظم و انضباط دقیق آموزشی از هم صحبتی با معلم و سایر زبان آموزان نیز بهره مند خواهید شد. یادگیری زبان ایتالیایی در کلاس درس امکان مطالعه فشرده و منظم را با بازخورد معلمانی که زبان ایتالیایی می‌دانند را برای شما فراهم می‌کند. در کلاس ایتالیایی راستان اشتباهات شما در صورت وقوع تصحیح و مطالب را به شیوه تعاملی آموزش داده خواهد شد. بسته به وسعت یک کلاس و میزان اشتغال معلم، یادگیری در کلاس درس ممکن است یک تجربه کمتر شخصی باشد، اما داشتن زبان آموزان دیگر برای صحبت و تمرین با آنها منبع ارزشمندی برای یادگیرنده هر زبانی نیز است.

تدریس خصوصی زبان ایتالیایی در کرج

تدریس خصوصی ایتالیایی دارای مزایای زیادی است. یادگیری زبان ایتالیایی به صورت خصوصی تجربه یادگیری متناسب‌تری نسبت به یادگیری سنتی در کلاس درس به شما ارائه می‌دهد. داشتن معلم ماهر ایتالیایی که می‌تواند به شما کمک کند تلفظ خود را کامل یاد بگیرید و با جنبه‌های مشکل زبان ایتالیایی شما را آشنا کند بسیار کمک کننده خواهد بود. داشتن معلم خصوصی زبان ایتالیایی راهی برای یادگیری سریع مهارت‌های زبانی است.

آموزش زبان ایتالیایی در کرج

نرم افزار و برنامه‌های یادگیری زبان ایتالیایی

دوره‌ها و برنامه‌های آنلاین درجه یکی وجود دارند که توسط متخصصان طراحی شده این برنامه‌ها از قیمت مناسب تا بسیار گران موجود هستند. به علاوه، بسیاری از برنامه‌ها و دوره‌های آموزشی موجود به طور مداوم با مواد جدید و تازه به روز می‌شوند. اگر خواهان یادگیری رایگان زبان ایتالیایی هستید، دوره‌های ایتالیایی، برنامه‌ها و محتواهایی در وب وجود دارند که از نظر جامعیت هیچ کمبودی ندارند شما می‌توانید از این دوره‌ها استفاده کنید.

البته نباید این حقیقت را از یاد ببرید که هیچ ارزانی و یا رایگان بودنی بی دلیل نیست. در برنامه‌هایی مانند Duolingo و Memorise، زبان ایتالیایی وجود دارد اما محتوا توسط کاربران ایجاد می‌شود که این می‌تواند دارای مشکلات و اشتباهاتی باشد. اغلب دروس این برنامه‌ها به صورت پراکنده نوشته شده است و دارای سامان خاصی نمی‌باشد همین امر یادگیری را امری خسته کننده می‌کند. امر مهم دیگر تبلیغات آزاد دهنده این آموزش‌ها است.

البته این بدان معنا نیست که این منابع نمی‎توانند مفید باشند! اما این مهم است که بدانید چگونه و کجا می‎توانید از این محتواها استفاده کنید و این برنامه‌ها نمی‌توانند جای آموزش واقعی را پر کنند.

یادگیری زبان ایتالیایی با درس‌های صوتی، آهنگ‌های ایتالیایی و پادکست ایتالیایی

بسیاری از درس‌های آنلاین صوتی ایتالیایی وجود دارد که می‌توانید اصول واژگان و دستور زبان ایتالیایی را بدون نیاز به کتاب از آنان بیاموزید. یادگیری صوتی نیز یک فعالیت جانبی برای یادگیری زبان ایتالیای است. شما می‌توانید هنگام رفتن به سرکار، دانشگاه و یا هر جای دیگری از این آموزش صوتی برای یادگیری استفاده کنید.

به طور مشابه، پادکست‌های ایتالیایی و کتاب‌های صوتی ایتالیایی یک راه عالی برای یادگیری غیر فعال هستند در حالی که کار دیگری را انجام می‌دهید، اما به توجه بصری شما نیاز دارند. خوشبختانه منابع صوتی زیادی برای انتخاب وجود دارد که بسیاری از آنها رایگان است. پادکست‌های ایتالیایی مانند News in Slow Italian برای مبتدیان عالی هستند و پادکست های پیشرفته مانند La linguacciuta نگاه عمیق‌تری به زبان ایتالیایی دارند.

و در آخر گوش دادن به آهنگ‌های ایتالیایی نیز می‌تواند یک روش یادگیری عالی باشد. با ترانه‌ها، گروه کر یا گروهی از اشعار اغلب که بیش از یک بار تکرار می‌شود و به شما فرصت می‌دهد تا بارها و بارها اشعار را بشنوید. شما می‌توانید لیست‌های پخش بسیاری از آهنگهای ایتالیایی را در Spotify پیدا کنید که بر اساس سطح مهارت تنظیم شده‌اند.

این مهم است که به خاطر داشته باشید که برای تسلط بر یک زبان، شما باید بیش از گوش دادن غیر فعال برای آن زحمت بکشید. باید گوش دادن را در کنار روش‌هایی برای تمرین نوشتن، خواندن و صحبت کردن به زبان ایتالیایی نیز تکمیل کنید.

آموزش زبان ایتالیایی با فیلم

یکی از راه‌های غیر فعال یادگیری زبان ایتالیایی دیگر تماشای فیلم‌های ایتالیایی است. تماشای فیلم‌های ایتالیایی و برنامه‌های تلویزیونی ایتالیایی راهی عالی برای ارتباط با زبان ایتالیایی در قالب سرگرم کننده و جذاب است. شما می‌توانید محتوای خوب زیادی از همه ژانرهای مختلف و برای همه سطوح مهارت‌های یادگیری را اینترنت پیدا کنید. نمایش‌هایی مانند Un medico in famiglia  برای زبان آموزان مبتدی که مایل به داشتن یک طرح دلنشین با گفتگوی قابل هضم هستند بسیار عالی است. اگر می‌خواهید با گویش‌های مختلف مانند ناپولی و روایت‌ها و واژگان پیشرفته‌تر آشنا شوید، ممکن است نمایشی مانند Gomorrah برای شما مفید باشد. فیلم های کلاسیک کلاسیک مانند Il sorpasso می‌توانند عبارات خاص را به شما آموزش دهند.

هنگام تماشا، می‌توانید زیرنویس‌ها را به زبان ایتالیایی برای تمرین بیشتر خواندن انتخاب کنید. اگر گفتگو بسیار سریع است، می‌توانید آنچه را که تماشا می‌کنید متوقف کنید تا به خودتان فرصت دهید آنچه را که می‌شنوید پردازش کرده و حتی در صوتی که بتوانید کلمات نا آشنا را بنویسید. وقتی از فیلم ها و سریال های تلویزیونی برای یادگیری زبان ایتالیایی استفاده می‌کنید، نترسید که یک فیلم را در چند قسمت مختلف تقسیم کنید این گونه به مغز خود استراحت دهید.

آموزش زبان ایتالیایی

جهت مشاوره رایگان و اطلاع از شهریه ها با ما تماس بگیرید:

آدرس: 45 متری گلشهر، خیابان درختی، بعداز دوربرگردان، سمت چپ، پلاک 47 ، آموزشگاه زبان راستان
شماره تلفن:  02633529357 – 33536693-026 – 09011778071
پست الکترونیکی: info[at]rastanli[dot]ir

به این پست رای دهید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *