آموزشگاه زبان ایسلندی در کرج

آموزشگاه زبان ایسلندی در کرج

موسسه زبان راستان تنها موسسه ای در استان البرز است که دوره های آموزش زبان ایسلندی را برگزار می‌کند. زبان ایسلندی زبان مردم کشور ایسلند است که حدود 330000 نفر از ساکنان آن ایسلندی صحبت می‌کنند. ایسلند کشوری بسیار زیبا است که برخی از دوره‌های آموزش غالی آن به زبان ایسلندی است. اگر قصد تحصیل یا زندگی در این کشور را دارید، شما نیاز به یادگیری این زبان را دارید. برای یادگیری زبان ایسلندی کافی است به موسسه زبان راستان مراجعه کرده و در دوره های ممتاز آن ثبت نام کنید که دارای ویژگی‌های زیر می‌باشد:

 

از صفر تا صد: برگزای کلاس‌های زبان ایسلندی از سطح مقدماتی تا پیشرفته

برای تمامی سنین: کلاس‌های گروهی، خصوصی، فشرده و نیمه فشرده

مناسب ترین قیمت: ارائه بهترین قیمت آموزش زبان ایسلندی در کرج

آماده سازی برای آزمون‌های بین المللی: برای حضور در امتحانات معتبر زبان ایسلندی

آموزش حرفه‌ای: تنها مرکز تخصصی و حرفه‌ای که کلاس‌های گروهی را تنها با 5 زبان آموز در هر کلاس و با رعایت تمام پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌کند.

برترین مدرسین کشوری: مدرسین برتر کشوری، همگی دارای تحصیلات مرتبط و آشنایی با فرهنگ ایسلند

اگر قصد یادگیری زبان ایسلندی را دارید همین حالا باما تماس بگیرید.

آموزشگاه راستان

آموزش زبان ایسلندی

ایسلندی زبان رسمی جمهوری ایسلند است و حدود 330000 نفر از ساکنان آن به آن صحبت می کنند. ایسلندی از نظر برخی از دستور زبان‌ها به زبان‌های آلمانی و نروژی نزدیک است. ایسلندی به دلیل اینکه یک زبان به شدت محافظه کار است، از زمان استقرار ایسلند در سال 874 پس از میلاد تغییر زیادی نکرده است و به این عدم تغییر مشهور است و همچنین به سختی یادگیری شهرت دارد. ایسلندی در ابتدا می‌تواند دلهره آور به نظر برسد اما با تمرین زیاد و کمی سخت کوشی این امر قابل انجام است.

زبان ایسلندی درصد سختری بیشتری نسبت به زبان آلمانی دارد. اگر شما قبلا زبان آلمانی و یا نروژی را فرا گرفته باشید یادگیری زبان ایسلندی برای شما راحت‌تر خواهد بود. بسیاری به اشتباه، چون که ایسلند یکی از کشورهای حوزه اسکاندیناوی است گمان می‌کنند ایسلندی نیز چیزی شبیه به دانمارکی و یا سوئدی است در حالی که اصلا اینگونه نیست.

در مورد زبان فرانسوی بیشتر بدانید: آموزشگاه زبان فرانسوی در کرج

از شباهات زبان آلمانی و ایسلندی می‌توان به جنیست اشاره کرد. جنسیت در زبان ایسلندی مانند زبان آلمانی به سه حالت: مذکر، مونت و خنثی می‌باشد و دقیقا مشابه زبان آلمانی 4 حالت اسمی دارد. زبان ایسلندی مانند زبان ترکی استانبولی کلمه‌های آن با توجه به موقعیت تغییر ظاهری پیدا می‌کنند یعنی ممکن است پسوند و یا پیشوند بگیرید.

افعال زبان ایسلندی مانند اکثر زبان‌های اروپایی با توجه به فاعل‌ها (مانند  فارسی) است. بر خلاف زبان فارسی در زبان ایسلندی فاعل “ایشان” می‌تواند دارای یکی از سه حالت خنثی، مذکر یا مونث باشد. زبان ایسلندی همچنین دارای افعال ضعیف و قوی است.

زبان ایسلندی مانند زبان فارسی دارای 32 حرف می‌باشد. یکی از دلایلی که باید ایسلندی یاد بگیرید آشنایی با ادبیات و اسطوره‌های این کشور است. ادبیات و افسانه‌های ایسلندی به دلیل قدمت زبان ایسلندی و تغییر نکردن آن در ایسلند بسیار پر رونق است.

اگر خواهان یادگیری زبان ایسلندی هستید حتما با ما تماس بگیرید.

جهت مشاوره رایگان و اطلاع از شهریه ها با ما تماس بگیرید:

آدرس: 45 متری گلشهر، خیابان درختی، بعداز دوربرگردان، سمت چپ، پلاک 47 ، آموزشگاه زبان راستان
شماره تلفن:  02633529357 – 33536693-026 – 09011778071
پست الکترونیکی: info[at]rastanli[dot]ir

4.3/5 - (3 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ تماس بگیرید