آموزشگاه زبان فرانسه در کرج

آموزشگاه زبان فرانسوی در کرج

از صفر تا صد: برگزاری کلاس‌های زبان فرانسوی از سطح مقدماتی تا پیشرفته

برای تمامی سنین: کلاس‌های گروهی، خصوصی، فشرده و نیمه فشرده

مناسب ترین قیمت: ارائه بهترین قیمت آموزش زبان فرانسوی در کرج 

آماده سازی برای آزمون‌های بین المللی: برای حضور در امتحانات بین المللی مثل DILF،DELF و DALF

آموزش حرفه‌ای: تنها مرکز تخصصی و حرفه‌ای که کلاس‌های گروهی را تنها با 4 یا 5 زبان آموز در هر کلاس و با رعایت تمام پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌کند. 

برترین مدرسین کشوری: مدرسین برتر کشوری، همگی دارای تحصیلات مرتبط (دکتری زبان و ادبیات فرانسوی) 

برای اطلاع از شرایط کلاس‌های زبان فرانسوی در کرج حتما با ما تماس بگیرید:

آموزشگاه راستان

آموزشگاه زبان فرانسه در کرج

زبان فرانسوی به عنوان رمانتیک‌ترین و موزیکال‌ترین زبانی است که گفته یا نوشته می‌شود. ادبیات زبان فرانسه همیشه پیشگام سبک‌های مختلف نگارش بوده است و نویسندگان از همه زبان‌ها همیشه این زبان را دنبال کرده‌اند. فرانسوی یکی از پرکاربردترین زبان‌ها در سراسر جهان است. زبان فرانسه پس از چینی (بیش از یک میلیارد)، انگلیسی، هندی، اسپانیایی و عربی ششمین زبان بسیار گسترده در جهان است.

بهترین آموزشگاه زبان فرانسه در کرج | آموزشگاه زبان فرانسه راستان

یادگیری زبان فرانسوی می‌تواند یک تجربه هیجان انگیز باشد، زبانی که از همان ابتدا افراد را مجذوب خود می‌کند. علاوه بر این، نکات مثبت زیادی در یادگیری زبان فرانسوی وجود دارد که می‌تواند به رشد کلی فرد کمک کند. زبان فرانسه این فرصت را برای فرد فراهم می‌کند تا با موارد زیر آشنا شود:

  • تجربه میراث زبانی غنی فرانسه
  • مشاهده تنوع فرهنگی
  • مشارکت هیجان انگیز در زمینه هنر، موسیقی
  • رشد مهارت‌های خود در حوزه‌های حرفه‌ای و کاری
  • تقویت مهارت‌های تحلیلی برای قضاوت بهتر در موقعیت‌های مختلف

آموزش زبان فرانسوی در کرج

 

آموزش خصوصی زبان فرانسه در کرج

گستردگی آموزشگاه زبان فرانسوی در کرج به اندازه زبان‌های انگلیسی و آلمانی نیست. اما اگر انگیزه کافی برای یادگیری این زبان را داشته باشید حتما باید بهترین آموزشگاه زبان فرانسه در کرج را پیدا کنید. این واقعیت را نباید نادیده بگیرید که آموزشگاه و مدرس خوب، به اندازه تلاش شما مهم است. این به این معنی است که خواندن شما به تنهایی کافی نیست.

ما در آموزشگاه زبان راستان برای کسانی که به یادگیری زبان فرانسوی علاقمند هستند کلاس‌های ویژه‌ای در نظر گرفته‌ایم. در آموزشگاه راستان یک روش تدریس بسیار ساختارمند برای هر 3 سطح (مبتدی، متوسط ​​و پیشرفته) وجود دارد. کلاس‌های زبان فرانسه به صورت تعاملی و با همراهمی همه زبان‌ آموزان برگزار می‌شود. معمولا کلاس‌ها مملو از بحث، توضیح و مرور کارهایی است که به طور منظم انجام شده است.

در مورد زبان ترکی استانبولی بیشتر بدانید: آموزشگاه زبان ترکی استانبولی در کرج

موسسه آموزش زبان فرانسه در کرج

نزدیک به 300 میلیون فرانسوی زبان در سراسر جهان زندگی می‌کنند. یادگیری زبان فرانسوی می‌تواند افق‌های جدید فرهنگی و حرفه‌ای را برای شما باز کند. زبان فرانسوی در ۲۹ کشور یکی از زبان‌های رسمی است. همین امر باعث شده است که یادگیری زبان فرانسوی علاوه بر جذابیت، زیبایی، بازار کار، موقعیت‌های جدیدی را در مقابل علاقمندان به این زبان قرار دهد.

بسیاری از علاقمندان به زبان فرانسه گمان می‌کنند که فرانسوی زبانان فقط محدود به کشور فرانسه هستند و خارج از فرانسه، این زبان به کار نمی‌آید. برای رفع ابهام در مورد این گمان اشتباه باید در مورد اهمیت زبان فرانسه صحبت کنیم:

آموزش زبان فرانسوی در کرج

 

چرا زبان فرانسه یاد بگیریم؟

یادگیری مکالمه و نوشتن زبان فرانسوی حتی در خارج از کشور فرانسه نیز همیشه مفید خواهد بود. همانطور که قبلا اشاره کردیم 300 میلیون نفر در سراسر جهان به زبان فرانسه صحبت می‌کنند و در نزدیک به 30 کشور، فرانسوی یک زبان رسمی است. شما حتی اگر خواستار زندگی در کشوری غیر از فرانسه باشید، زبان فرانسوی در قسمت‌های از کشورهایی مثل کانادا، بلژیک، سوئیس و… زبان رسمی است.

از پاریس تا مارسی یا نیس تفاوتی نمی‌کند، فرانسه یکی از زیباترین، داستان‌دارترین و با فرهنگ ترین کشورهای اروپای غربی است. فرانسوی یک زبان “عاشقانه” است و بسیاری از کتاب‌های معرف ادبی در جهان به زبان فرانسوی نوشته شده است. فرانسه با تاریخ و فرهنگ غنی خود یکی از پربازدیدترین کشورهای جهان از نظر گردشگران نیز می‌باشد.

زبان فرانسوی همچنین زبان دیپلماسی نیز است: یکی از زبان‌های کاری و رسمی سازمان ملل متحد و بسیاری از سازمان‌های بین المللی مانند اتحادیه اروپا و صلیب سرخ زبان فرانسوی است.

در فرانسه بیش از 1400 برنامه آموزش عالی (دانشگاه) به زبان انگلیسی وجود دارد. بنابراین برای تکمیل تحصیلات خود در فرانسه و اخذ مدرک نیازی به یادگیری زبان فرانسوی ندارید. با این وجود، حتی اگر دوره‌های انگلیسی را گذرانده‌اید، همچنان در فرانسه زندگی خواهید کرد. صحبت کردن به زبان فرانسه، حداقل تا حدی، به شما این امکان را می‌دهد که به راحتی جامعه با اعضای جامعه فرانسه ارتباط بگرید و از اقامت خود بیشتر لذت ببرید.

کلاس آموزش زبان فرانسه در کرج

شما می‌توانید زبان فرانسه را در آموزشگاه زبان راستان در کرج با برنامه مشخص و مدون بیاموزید. برای یادگیری زبان فرانسوی تفاوتی ندارد که در چه سطحی باشید. کلاس‌های زبان فرانسه راستان برای همه افراد از مبتدی تا پیشرفته تشکیل می‌شود. مدرسین زبان فرانسه راستان نیز همگی دارای مدرک معتبر تدریس زبان فرانسوی هستند و دارای تحصلات آدمیک می‌باشند.

آموزشگاه زبان فرانسوی در کرج

آموزش زبان فرانسه در کرج

بسیاری از علاقمندان به زبان فرانسه با توجه به شنیده‌های خود در مورد سختی‌های این زبان نگرانی‌هایی دارند. اغلب در مورد ریشه‌های این زبان و آیا یاد گرفتن آن بسیار مشکل است از متخصصین ما در آموزشگاه راستان سوال می‌شود. در ادامه سعی کردیم به متداول ترین سوالات شما در مورد زبان فرانسه پاسخ بگوییم:

آیا یادگیری زبان فرانسه سخت است؟

در حالی که شایعات زیادی وجود دارد مبنی بر اینکه فرانسوی سخت‌ترین زبان خارجی برای یادگیری است، اما این شایعات حقیقت ندارند. باید بدانید که در یادگیری زبان فرانسه مانند یادگیری هر مهارت جدید، عوامل متعددی تعیین می‌کنند که چگونه سریع زبان فرانسه را درک و یاد خواهید گرفت.

بعنوان مثال اگر شما فرد چند زبانه‌ای باشید یادگیری زبان فرانسه برای شما راحتتر خواهد بود. انگیزه شما از یادگیری زبان روی سرعت شما تاثیر بسیار مهمی دارد. اینکه شما روزانه چند ساعت را می‌توانید به یادگیری زبان اختصاص دهید بسیار حائز اهمیت است.

اگر بر زبان انگلیسی تسلط نسبی دارید برای شروع می‌توانید از کلمات و واژه‌های مشابه در زبان فرانسه و انگلیسی شروع کنید. نزدیک به 45 درصد از کلمات انگلیسی ریشه فرانسوی دارند. این بدان معناست که بسیاری کلمات اگرچه تلفظ متفاوتی دارند اما برای شما آشنا هستند.

برای تسلط به تلفظ کلمات فرانسوی به تمرین نیاز دارید. اما اگر برای یادگیری نحوه تلفظ واژه‌ها و حرف “r” وقت بگذارید، چند قدم جلوتر خواهید بود. در آغاز باید خجالت کشیدن را کنار بگذارید و حتما صحبت کنید. به یاد داشته باشید، با اشتباه کردن بیشتر از تلاش نکردن یاد خواهید گرفت.

زبان فرانسه در کدام کشورها صحبت می‌شود؟

تقریباً 300 میلیون نفر در سراسر جهان به زبان فرانسه صحبت می‌کنند. فرانسوی زبان رسمی در 29 کشور جهان از جمله فرانسه، بلژیک، هائیتی، لوکزامبورگ، سوئیس، موناکو، نیجر، سنگال، توگو، کانادا و مالی است. در واقع زبان فرانسوی در قاره آفریقا بیشتر از فرانسه صحبت می‌شود دلیل آن نیز استعمار دهه‌های گذشته می‌باشد. زبان فرانسوی حتی در مناطقی از ایالات متحده مانند لوئیزیانا و مناطق شمالی نیوانگلند نیز صحبت می‌شود.

ریشه‌های زبان فرانسوی کجاست؟

فرانسوی به همراه اسپانیایی، ایتالیایی، پرتغالی و رومانیایی یکی از اصلی‌ترین زبان‌های رمانتیک است. ریشه‌های زبان فرانسوی را می‌توان در زبان رومی باستان به زبان لاتین جستجو کرد.

آموزشگاه زبان فرانسه در کرج

جهت مشاوره رایگان و اطلاع از شهریه ها با ما تماس بگیرید:

آدرس: 45 متری گلشهر، خیابان درختی، بعداز دوربرگردان، سمت چپ، پلاک 47 ، آموزشگاه زبان راستان
شماره تلفن:  02633529357 – 33536693-026 – 09011778071
پست الکترونیکی: info[at]rastanli[dot]ir

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.