یادگیری زبان ایتالیایی

12 اپلیکیشن‌ برای یادگیری زبان ایتالیایی

برنامه‌های موجود در تلفن‌های هوشمند ما برای رسانه‌های اجتماعی، بازی‌ها و حتی برای یافتن رستوران عالی فوق‌العاده هستند. اما آن‌ها می‌توانند ابزاری بسیار مفید باشند برای کسانی که علاقه کافی و ممارست لازم برای یادگیری زبان را دارند اما وقت کافی ندارند. اگر می خواهید شروع به یادگیری یا بهبود زبان ایتالیایی خود به روشی سرگرم کننده و آسان کنید، تعداد زیادی برنامه در دسترس است. ما در اینجا 12 اپلیکیشن‌ برای یادگیری زبان ایتالیایی را برای شما معرفی کردیم.

 

  1. Learn Italian Words Free

این برنامه برای اپل IOS و اندروید در گوگل پلی موجود است، این برنامه کاملا رایگان است و استفاده از آن بسیار آسان است.

قبل از شروع، هر دانش‌آموز سطح زبان ایتالیایی خود از (A1-C1) و تعداد دقیقه‌هایی را که می‌خواهد در هر روز از برنامه صرف کند، انتخاب می‌کند. در هر درس 14 کلمه ایتالیایی جدید در مورد بسیاری از موضوعات مختلف (همه آنها برای زندگی روزمره مفید هستند)، مانند تجارت، مسافرت، موارد اضطراری یا کلماتی که در مکالمه عمومی استفاده می شود، یاد می‌گیرید.

همچنین بخشی به زبان عامیانه ایتالیایی اختصاص داده شده است که در دروس سنتی یا برنامه‌ها دیگر زیاد رایج نیست، اما برای دانش آموزانی که می‌خواهند در ایتالیا زندگی کنند بسیار مفید است و به شما کمک می‌کند تا با معتبرترین بخش زبان ایتالیایی آشنا شوید. (برقراری ارتباط با افراد بومی)

در پایان، کاربر می تواند با استفاده از طیف گسترده ای از فعالیت ها، مانند بازی‌های چند گزینه‌ای با کمک صوتی و تصویری، آنچه را که یاد گرفته است، بررسی کند.

 

  1. Learn Italian – 50 Languages

این برنامه برای مبتدیان عالی است زیرا اصول اولیه زبان ایتالیایی را به شیوه‌ای سرگرم کننده و آسان آموزش می‌دهد، با مجموعه وسیعی از فعالیت‌ها و بازی های قابل دانلود. «یادگیری ایتالیایی» شاید برای دانش‌آموزان جوان‌تر مناسب‌تر باشد، زیرا از بازی‌ها به‌عنوان روش اصلی تدریس خود استفاده می‌کند، به‌عنوان مثال جستجوی کلمات یا پیوستن به کلمات.

یکی از اشکالات بالقوه این برنامه ” Learn Italian ” این است که تنها 30 فعالیت رایگان با 100 تمرین دیگر فقط برای اعضای ممتاز با هزینه عضویت 2.99 دلار در دسترس است.

“Learn Italian – 50 languages” برای دانلود در IOS یا Google Play برای اندروید در دسترس است .

 

  1. Busuu

Busuu  یک برنامه درخشان برای زبان آموزان ایتالیایی است زیرا جنبه‌های منحصر به فرد بسیاری را ارائه می‌دهد که یادگیری را بهینه می‌کند. این برنامه واژگان ایتالیایی را در مورد طیف وسیعی از موضوعات برای همه سطوح آموزش می‌دهد: خانواده، وقت آزاد و غذا برای مبتدیان. و موضوعات پیچیده تر مانند سیاست، طبیعت و انتخاب های زندگی برای دانش آموزان پیشرفته تر.

هر درس با واژگان جدیدی شروع می شود که با استفاده از فلش کارت‌ها و تمرین‌های مربوط به تطبیق کلمات، همراه با فرصت گوش دادن به دیالوگ های سخنرانان بومی در مورد موضوع، آموزش داده می‌شود. برای اعضای برتر این امکان وجود دارد که با ایتالیایی زبانان بومی صحبت کنند و تمرین هایی را برای آنها ارسال کنند تا کاربران بتوانند تجربه یادگیری مستقیم‌تری داشته باشند.

هزینه عضویت این برنامه نسبت به سایر برنامه ها گران تر است (2 یورو در هفته)، اما شاید برای سایر ویژگی های لذت بخش برنامه ارزش آن را داشته باشد. «Busuu: Learn Italian – Speak Italian» برای IOS و در Google Play برای اندروید در دسترس است .

 

  1. Duolingo

Duolingo یک برنامه بسیار معروف است که استفاده از آن بسیار سرگرم کننده و آسان است و به سرعت سطح زبان ایتالیایی شما را با استفاده از فعالیت‌های موثر و طراحی شده بهبود می‌بخشد.

کاربر می‌تواند برای تعداد دقیقه‌هایی که می‌خواهد هر روز از برنامه استفاده کند (5 تا 20 دقیقه) یک هدف روزانه انتخاب کند که به حداقل رساندن خطر غرق شدن دانش‌آموزان و دست کشیدن از مطالعه ایتالیایی کمک می‌کند.

برای دانش‌آموزان متوسط ​​و پیشرفته‌تر، در ابتدا آزمونی برای تعیین سطح ایتالیایی آنها وجود دارد. در این برنامه مجموعه وسیعی از واژگان و دستور زبان در مورد موضوعاتی مانند لباس، کار، مکان هایی برای رفتن و آموزش وجود دارد. همچنین بخش‌هایی وجود دارد که به آموزش گرامر ایتالیایی کمک می‌کند، از جمله زمان افعال و افعال، چیزی که در برنامه‌های دیگر نمی‌توانید پیدا کنید.

یکی دیگر از جذابیت های Duolingo این است که به شما این امکان را می دهد که تلفظ خود را با تمرین‌های خاصی بهبود بخشید که در آن باید عباراتی را تکرار کنید که قابل اصلاح هستند، اما اگر جایی هستید که نمی‌توانید با صدای بلند صحبت کنید، می توانید از این بخش صرف نظر کنید.

در مورد زبان ایتالیایی بیشتر بدانید: زبان ایتالیایی در کرج

Duolingo  کاملا رایگان است و در IOS ، اندروید در Google Play و همچنین آنلاین در دسترس است.

 

  1. Babbel

Babbel یک برنامه رایگان است که در آن می‌توانید سطح زبان ایتالیایی خود را متناسب با نیازهای خود بر اساس اینکه آیا دانش آموز مبتدی یا پیشرفته‌تر هستید انتخاب کنید.

Babbel  یک برنامه بسیار پرکاربرد به لطف طرح‌بندی ساده و آسان آن است که شامل تصاویر زیادی برای کمک به یادآوری کلمات و همچنین دیالوگ‌های واقعی برای تکمیل موضوعات مختلف مانند فرهنگ ایتالیایی و دنیای کار است. یک اشکال این است که نسخه رایگان فقط شامل اولین درس از هر دوره است، پس از آن هزینه اشتراک وجود دارد: 1 ماه هزینه 9.95 یورو، سه ماه هزینه 19.95 یورو، شش ماه 33.90 یورو و یک سال 59.40 یورو است.

با وجود اینکه اپلیکیشن های دیگری به همان اندازه سرگرم کننده و موثر هستند، این اپلیکیشن توانسته است توجه صدها هزار کاربر را به خود جلب کند و این را نباید نادیده گرفت.

Babbel  برای IOS و Android در دسترس است .

 

  1. Memrise

یکی دیگر از بهترین برنامه‌ها برای یادگیری ایتالیایی Memrise است. اگرچه مفهوم کمی عجیبی دارد، اما می‌تواند برای دانش آموزان جوانتر سرگرم کننده باشد و منبع بسیار مفیدی برای دانش آموزان ایتالیایی در هر سن و سطحی است.

Memrise  مانند یک بازی طراحی شده است که در آن دانش آموزان باید با یادگیری ایتالیایی با تهاجم بیگانگان مبارزه کنند. جدای از مفهوم، طرح‌بندی برنامه بسیار واضح و قابل درک است. یک اشکال این برنامه شاید این باشد که فقط 3 کلمه جدید در یک درس آموزش می‌دهد و این می‌تواند برای دانش آموزانی که قبلاً دانش کمی پیشرفته تر از زبان ایتالیایی دارند کمی خسته کننده شود.

Memrise  در IOS و Android با Google Play در دسترس است.

بیشتر درباره زبان ایتالیایی و سطوح آن بخوانید  

 

معرفی ادامه برنامه‌ها به زودی ..

منبع : /www.educationalappstore.com/

متدوال ترین سوال ها

در کنار یادگیری زبان ایتالیایی، برای تقویت دیگر چه کارهایی می توان انجام داد؟

اپلکیشن های یادگیری زبان می‌توانند ابزاری بسیار مفید باشند برای کسانی که علاقه کافی و ممارست لازم برای یادگیری زبان را دارند اما وقت کافی ندارند. اگر می خواهید شروع به یادگیری یا بهبود زبان ایتالیایی خود به روشی سرگرم کننده و آسان کنید.

چگونه می توان زبان ایتالیایی در آموزشگاه راستان یاد گرفت؟

شما می توانید با شماره های موجود، باکارشناسان ما در ارتباط باشید.
شماره تلفن: 02633529357 – 33536693-026 – 09011778071

پانوشت : اپلیکیشن برای یادگیری زبان ایتالیایی, یادگیری زبان ایتالیایی در کرج, آموزش زبان ایتالیایی

4.7/5 - (3 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ تماس بگیرید