آموزشگاه زبان آلمانی خوب در کرج

آموزشگاه زبان آلمانی خوب در کرج

زبان آلمانی یکی از بهترین و کاربردی‌ترین زبان‌های حال حاضر در جهان است. اگر قصد یادگیری زبان آلمانی را دارید بهترین راه خصوصا برای شروع کار رفتن به آموزشگاه‌های معتبر در این زمینه است. زبان آلمانی به دلیل جدید بودن آن نسبت به زبان انگلیسی که در مدرسه با آن آشنا شده‌ایم برای افراد زبان سخت‌تری به نظر می‌رسد. اما دقت داشته باشید که نقش آموزشگاه و معلم نیز به اندازه تلاش شما مهم است. در این مقاله قصد داریم بهترین آموزشگاه زبان آلمانی در کرج در کرج را معرفی کنیم تا انتها با ما باشید.

آموزشگاه زبان راستان معتبرترین آموزشگاه زبان در کرج که دارای مجوز رسمی از آموزش و پرورش می‌باشد. کلاس‌های زبان آلمانی در راستان به صورت:

از صفر تا صد: برگزاری کلاس‌های زبان آلمانی از سطح مقدماتی تا پیشرفته

برای تمامی سنین: کلاس‌های گروهی، خصوصی، فشرده و نیمه فشرده

مناسب ترین قیمت: ارائه بهترین قیمت آموزش زبان آلمانی در کرج

آماده سازی برای آزمون‌های بین المللی: برای حضور در امتحانات بین المللی زبان آلمانی مانند آزمون گوته، آزمون Telc، آزمون  TestDaf

برگزاری دوره‌های مصاحبه سفارت و آزمون‌های بین‌المللی در سطوح بالا به صورت مجزا

رعایت تمام پروتکل‌های بهداشتی: تنها مرکز تخصصی و حرفه‌ای که کلاس‌های گروهی را تنها با 4 یا 5 زبان آموز در هر کلاس و با رعایت تمام پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌کند.

آنلاین و حضوری: با توجه به شرایط کرونا با توجه به درخواست زبان آموزان کلاس زبان آلمانی شما می‌تواند به صورت حضوری و یا آنلاین برگزار گردد.

تدریس برترین مدرسین کشوری: مدرسین برتر کشوری، همگی دارای تحصیلات مرتبط (دکتری زبان و ادبیات آلمانی)

 

برای اطلاع از شرایط کلاس‌های زبان آلمانی در کرج و همچنین کسب اطلاعات بیشتر حتما با ما تماس بگیرید.

 

ویژگی‌های بهترین آموزشگاه زبان آلمانی در کرج:

 

برای تمامی سطح‌ها:

کلاس‌های زبان آلمانی راستان از سطح مبتدی A1 تا پیشرفته C2 برای همه سنین برگزار می‌شود. در سطوح ابتدای برای افرادی که هیچ آشنایی با زبان آلمانی ندارند از یادگیری حروف و جملات ساده شروع می‌شود. تمرکز آموزشگاه بر روی  سرعا یادگیری در کنار یادگیری عمیق است. زبان آموزان هیج نگرانی از بابت تکرار و تمرین نداشته باشند.

کلاس‌های تعاملی:

کلاس‌های آلمانی با تمرین و تکرار و مشارکت تمامی زبان آموزان در کلاس برگزار می‌شود. سعی مدرسین آموزشگاه بر این است که هر چه بیشتر زبان آموزان را در یادگیری دخیل کنند و کلاس را به صورت تعاملی برگزار کنند. در طول هر ترم با توجه به سطحی که شما قرار دارید از شما آزمون‌های مختلفی گرفته می‌شود تا نسبت به یادگیری با جدیت بیشتری برخورد کنید.

برگزاری آزمون‌های متنوع:

آزمون‌های آموزشگاه راستان همگی مانند آزمون گوته می‌باشند. این کار کمک می‌کند که زبان آموزان هنگام شرکت در امتحانات بین‌المللی احساس ترس نداشته باشند. در تمامی کلاس‌ها از مبتدی تا پایه تمامی مهارت‌های خواندن، شنیدن، نوشتن و صحبت کردن آموزش داده ‌می‌شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کلاس زبان آلمانی: زبان آلمانی در کرج را مطالعه کنید.

آموزشگاه راستان

تعیین سطح رایگان:

اگر قبلا کمی آلمانی را آموخته‌اید و نمی‌دانید در چه سطحی باید شرکت کنید از شما آزمون تعیین سطح به صورت رایگان گرفته می‌شود.

کلاس‌های استاندارد:

اگر شما قصد شرکت به صورت خصوصی دارید یا اینکه با چند نفر از دوستان خود در کلاس شرکت ‌می‌کنید می‌توانید نوع کلاس را با توجه به استعداد خود دنبال کنید. این به این معنی است که نحوه آموزش اینکه بر چه چیزی (مهارت‌های خواندن، شنیدن، نوشتن و صحبت کردن) مبتنی باشد به دست شما سپرده می‌شود. اما دقت داشته باشید که در هر صورت در کلاس‌ها هم بر گرامر، قواعد و هم بر شنیدن و صحبت کردن تاکید می‌شود.

تیم حرفه‌ای مدرسین:

اکثر معلمان زبان آلمانی راستان دارای تحصیلات دکتری و همگی مسلط به زبان آلمانی هستند. برخی از آنان تجربه زندگی و تحصیل در کشور آلمان را دارند و از جهت آشنایی کامل با فرهنگ آلمان نیز می‌توانند به زبان آموزان کمک کنند.

مشاوره مصاحبه سفارت و آزمون‌های بین‌المللی:

برای زبان آموزانی که قصد مهاجرت و یا زندگی در کشور آلمان را دارند به صورت جداگانه کلاس‎های تفهمیی برگزار می‌شود. در این جلسات تمامی نکاتی که ممکن است از شما خواسته یا پرسیده شود به شما گفته می‌شود.

 

اگر قصد دارید در بهترین آموزشگاه زبان آلمانی در کرج زبان بیاموزید با ما تماس بگیرید.

جهت مشاوره رایگان و اطلاع از شهریه ها با ما تماس بگیرید:

آدرس: 45 متری گلشهر، خیابان درختی، بعداز دوربرگردان، سمت چپ، پلاک 47 ، آموزشگاه زبان راستان
شماره تلفن:  02633529357 – 33536693-026 – 09011778071
پست الکترونیکی: info[at]rastanli[dot]ir

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.