اپلیکیشن آموزش زبان فرانسه

بهترین اپلیکیشن آموزش زبان فرانسه

زبان فرانسه یکی از بهترین و زیباترین زبان‌ها برای یادگیری است. اگر قصد یادگیری این زبان زیبا را دارید اما وقت رفتن به آموزشگاه و شرکت در کلاس‌های زبان فرانسوی را ندارید یکی از راه‌ها برای شما استفاده از برنامه‌های موبایلی یادگیری زبان فرانسه است. آیا می‌خواهید به سادگی زبان زیبای فرانسوی را یاد بگیرید؟ در مقاله 5 مورد از بهترین اپلیکیشن آموزش زبان فرانسه را برای شما معرفی کردیم پس تا انتها با ما همراه باشید.

بهترین برنامه های یادگیری فرانسه

فرانسوی زبان رسمی 29 کشور در سراسر اروپا، آفریقا و قاره آمریکا است، بنابراین به احتمال زیاد به هر کشوری که بروید با فردی روبرو خواهید شد که فرانسوی زبان است. زبان فرانسه ممکن است یکی از ساده‌ترین زبان‌ها برای یادگیری نباشد اما یادگیری آن غیر ممکن نیست. برنامه های معرفی شده در این مقاله بیشتر برای افراد مبتدی و تا حدی برای افرادی پیشرفته‌تر است. اما همه‌ی برنامه‌ها جز بهترین اپلیکیشن های آموزش زبان فرانسه هستند.

چند راه برای یادگیری زبان فرانسه برای مبتدیان وجود دارد. البته هنوز بهترین راه برای یادگیری اصولی شرکت در کلاس‌های زبان فرانسوی است. اگر امکان شرکت منظم در آموزشگاه‌ها را ندارید می‌توانید از راه‌های ساده‌تر استفاده کنید. یکی از این راه‌ها استفاده از اپلیکیشن آموزش زبان فرانسه است.

یادگیری زبان فرانسه از طریق برنامه‌ها راحت‌ترین انتخاب است. شما زمان و مکان خود را برای مطالعه انتخاب می‌کنید. این شما هستید که تعیین می‌کنید با چه سرعتی یاد بگیرید. در ادامه برخی از بهترین برنامه‌های آموزش فرانسوی را برای شما آورده‌ایم. این اپلیکیشن‌ها به شما کمک می‌کنند تا در کمترین زمان یادگیری را شروع و بر زبان تسلط پیدا کنید.

در مورد زبان فرانسوی بیشتر بدانید:  زبان فرانسوی در کرج

دولینگو

 (اندروید، آیفون، آیپد)

قیمت: رایگان

Duolingo  یکی از بهترین برنامه‌های یادگیری زبان فرانسه در iOS و Android است. از یک قالب بازی مانند برای ارائه دروس استفاده می‌کند. این برنامه برای یادگیری واژگان، گرامر، صرف، نوشتن، تلفظ و گوش دادن مناسب است. Duolingo یک برنامه بسیار توصیه شده برای مبتدیانی است که می‌خواهند فرانسوی یاد بگیرند. Duolingo به دلایل زیادی به عنوان بهترین برنامه یادگیری زبان فرانسه با بالاترین امتیاز در فروشگاه App Apple رتبه بندی شده است. استفاده از نسخه رایگان آسان است و امکان انتخاب بیش از 30 زبان مختلف را ارائه می‌دهد.

رابط کاربری متحرک و سیستم پاداش چند سطحی یادگیری را سرگرم‌کننده‌تر می‌کند، دقیقاً مانند بازی کردن، سرگرم‌کننده‌تر از حضور در کلاس فرانسوی است. یکی از ابزارهای یادگیری مورد علاقه ما در این برنامه داستان‌های Duolingo است. این داستان‌های کوتاه راه خوبی برای پیشرفت درک مطلب شما هستند و پس از اتمام ماژول‌های مبتدی به واژگان فرانسوی شما اضافه می شوند زیرا واژگان در سطوح متوسط ​​و پیشرفته هستند. Duolingo روی همه مرورگرهای وب و همچنین در دستگاه‌های Android، iPhone، iPad، Mac  و Windows کار می‌کند.

Memrise

 (اندروید، آیفون، آیپد)

قیمت: رایگان

Memrise   بهترین برنامه برای یادگیری لغات فرانسوی و گرامر پایه از تمام راه‌ها تا عبارات و واژگان پیشرفته است. شما می‌توانید در زبان فرانسه از مبتدی تا حرفه‌ای با این برنامه پیشرفت کنید. به همین دلیل است که این برنامه رایگان بسیار عالی است. برنامه فرانسوی Memrise به گونه‌ای طراحی شده است که شما را با تمام کلمات و عبارات به سرعت و با اطمینان خاطر به زبان فرانسوی تمرین کنید.

دوره فرانسوی Memrise که با دقت توسط متخصصان فرانسوی و به طور خاص طراحی شده است تا شما زبان فرانسه را به روشی قابل مدیریت یاد بگیرید و به تدریج بر اساس اصول اولیه پیشرفت کنید. با تمرین تشخیص فعل و نوشتن فعل، صرف منظم و نامنظم را خواهید آموخت.

برنامه Memrise به‌جز Learn with Locals به‌صورت آفلاین نیز در دسترس است تا بتوانید در زمان و مکان مناسب خود را در زبان فرانسوی غرق کنید. برنامه Memrise را می‎توانید دانلود یا به صورت آنلاین در سایت ثبت نام کنید تا بهترین راه برای یادگیری زبان فرانسه در هر زمان و مکان باشد.

Memrise روی همه مرورگرهای وب و همچنین در دستگاه‌های Android و iOS کار می‌کند. برای یادگیری زبان فرانسه می‌توانید این اپلیکیشن را به صورت رایگان دانلود کنید.

با Busuu زبان فرانسه را یاد بگیرید

 (اندروید، آیفون، آیپد)

قیمت: رایگان

Busuu  یکی از بهترین برنامه‌های رایگان برای یادگیری زبان فرانسه است. این موثرترین راه برای معرفی و درونی کردن تمام تفاوت های ظریف زبان فرانسوی (یا هر زبان دیگری) است. برنامه Busuu یک برنامه مطالعه برای شما ایجاد می‌کند تا به شما کمک کند به اهداف خود برسید و زبان فرانسه را سریعتر یاد بگیرید. دوره های آنها توسط کارشناسان زبان فرانسه با سال‌ها تجربه تدریس ایجاد شده است. شما زبان فرانسه را به روشی که افراد بومی در زندگی واقعی از آن استفاده می‌کنند، یاد خواهید گرفت.

واحد تلفظ این برنامه با چهار درس مفصل فرانسوی در مورد تلفظ و مکالمات به شما کمک می‌کند سریعتر فرانسوی صحبت کنید و در کمترین زمان به آن مسلط شوید.

اگر به دنبال راهی بدون سر و صدا برای شروع یادگیری و تکمیل مهارت‌های زبان فرانسوی خود هستید، برنامه Learn French می‌تواند بهترین گزینه برای شما باشد. از طریق این برنامه می‌توانید اصول اولیه زبان فرانسه را یاد بگیرید و سپس به آنها مسلط شوید، از دیالوگ‌های صوتی، درس‌های دستور زبان، درس‌های واژگان و تست‌های تعاملی لذت ببرید. برای کمک به حفظ انگیزه و در مسیر، می‌توانید اهداف شخصی را در برنامه تعیین کنید. این برنامه 150 موضوع مختلف را پوشش می‌دهد، تمرین‌های حل کردنی، انواع آزمون‌ها و می‌توانید نحوه عملکرد برنامه را برای خود سفارشی کنید. شما می‌توانید خود را به چالش بکشید و از ویژگی Vocabulary Trainer استفاده کنید تا به شما کمک کند لغات فرانسوی جدیدی را که یاد گرفته اید حفظ کنید. حتی می‌توانید درس‌ها را دانلود کنید و زبان فرانسه را به صورت آفلاین یاد بگیرید.

برنامه یادگیری فرانسوی با Busuu در دسکتاپ، آیفون، آی‌پد و دستگاه‌های اندرویدی شما موجود است.

زبان فرانسه را با MosaLingua یاد بگیرید

(اندروید، آیفون، آیپد)

قیمت: رایگان

اپلیکیشن MosaLingua Learn French به شما کمک می‌کند زبان فرانسه را به خوبی یاد بگیرید. ایده Mosalingua این است که اگر روی موارد ضروری تمرکز کنید، می‌توانید زبان فرانسه را خیلی سریعتر یاد بگیرید. به‌جای اینکه فهرست‌های واژگان و قواعد دستور زبان را بیاموزید، واژگان با فرکانس بالا را یاد می‌گیرید و گرامر را به طور طبیعی با مشاهده نحوه ساخت جملات یاد می‌گیرید. این برنامه کلمات و جملاتی را که بیشتر یا کمتر مطالعه کرده اید بسته به میزان شناخت شما نشان می دهد. این برنامه یک نسخه رایگان دارد.

اگر شما یک زبان آموز مبتدی یا متوسط ​​هستید و می خواهید با استفاده از یک روش اثبات شده و سرگرم کننده، کمی زبان فرانسه را یاد بگیرید، Mosalingua  برای این کار عالی است. Mosalingua همچنین یک کتاب عبارات فرانسوی عالی است. بنابراین اگر می‌خواهید از یک کشور فرانسوی زبان بازدید کنید و می‌خواهید به هزاران جمله مفید طبقه بندی شده بر اساس موضوع دسترسی آسان داشته باشید، Mosalingua  برنامه یادگیری فرانسوی توصیه شده ما است.

اگر به دنبال بهترین اپلیکیشن آموزش زبان فرانسه هستید و یک زبان آموز پیشرفته فرانسوی هستید که از قبل زبان فرانسه را می‌دانید، اما برای صحبت کردن مشکل دارید، Mosalingua  برای شما مناسب نیست. ما ترجیح می دهیم Francais Authentique  را در این مورد توصیه کنیم.

زبان فرانسه را با بابل (Babbel) بیاموزید

 (اندروید، آیفون، آیپد، ویندوز)

قیمت: رایگان

Babbel  یک برنامه یادگیری فرانسوی مفید برای اکثر زبان آموزان فرانسوی است. این برنامه دارای انواع مختلفی از تمرینات است که می‌تواند به گسترش و اصلاح واژگان فرانسوی کمک کند. همچنین بابل واژگان خود را بر اساس موضوعات تقسیم می‌کند و همچنین اطلاعات بسیار زیادی در مورد فرهنگ و سنت‌های فرانسوی به شما می‌دهد که آن را به یک دوره آموزشی مناسب برای مسافران تبدیل می‌کند.

برنامه Babbel Learn French به شما امکان می‌دهد زبان فرانسه را با بازی‌ها، درس‌ها، دستور زبان یاد بگیرید و همچنین به مکالمه فرانسوی کمک می‌کند. باببل فرانسوی با 3000 لغت با تصاویر، تشخیص گفتار و مدیر بازبینی، راه جدیدی برای یادگیری یک زبان خارجی است. نسخه رایگان برخی از ویژگی‌ها را به شما می دهد، اما روش اشتراک ایده آل ترین تجربه برای یادگیری است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.