آموزش زبان اسپانیایی آنلاین

آموزش زبان اسپانیایی آنلاین

اسپانیایی یکی از پرمخاطب‌ترین زبان‌ها در جهان است که حدود 400 میلیون نفر آن را به عنوان زبان مادری صحبت می‌کنند. در نتیجه، اسپانیایی یک زبان دوم بسیار محبوب برای افرادی است که سعی می‌کنند زبان جدیدی را یاد بگیرند. اما امروزه با توجه به شرایط پاندمی کرونا استقبال از آموزش آنلاین در همه زمینه‌ها بسیار افزایش یافته است، آموزش زبان نیز از این قاعده متثنی نیست. اگر خواهان یادگیری زبان اسپانیای به صورت مجازی هستید، راستان، دوره‌های مدون آموزش زبان اسپانیایی آنلاین را ارائه می‌دهد.

 

شرایط کلاس‌های آنلاین اسپانیایی، آموزشگاه زبان راستان:

از صفر تا صد: برگزای کلاس‌های آنلاین زبان اسپانیایی از سطح مقدماتی تا پیشرفته

برای تمامی سنین: کلاس‌های گروهی، خصوصی، فشرده و نیمه فشرده

مناسب ترین قیمت: ارائه بهترین قیمت آموزش زبان اسپانیایی در کرج

آماده سازی برای آزمون‌های بین المللی: برای حضور در امتحانات معتبر زبان اسپانیایی

آموزش حرفه‌ای: بدون هیچ تفاوتی با کلا‌س‌های حضوری

امکان انتخاب: زبان آموزان در هر گروه می‌توانند که کلاس در چه پلتفرمی برگزار شود.

 

اموزش مجازی زبان اسپانیایی

یکی از مزایای اصلی دوره‌های آنلاین این است که می‎توانید به تنهایی یا با دوستان خود یاد بگیرید. کودکان همچنین می‌توانند با یادگیری در کنار والدین خود از دوره‌های آنلاین بهرمند شوند. یکی دیگر از مزایای یادگیری آنلاین پشتیبانی همیشگی آن است. شما می‌توانید هر چیزی که می‌خواهید در مورد زبان اسپانیایی یا دوره‌های آنلاین مستقیم از معلم خود بپرسید.

ممکن است این تصور را داشته باشید که یادگیری آنلاین نیاز به سطحی از تمرکز و تعهد دارد که شما ندارید. باید بگویم که این گونه نیست! کلید موفقیت شما در آموزش زبان اسپانیایی آنلاین، درک اهمیت انجام کارها برای خودتان نهفته است. دانش‌آموزان آنلاین به شدت درگیر فرآیند یادگیری خود هستند و معلمان کلاس را مانند کلاس حضوری برگزار می‌کنند.

 

ویژگی‌های کلاس آموزش زبان اسپانیایی آنلاین راستان:

دادن بینش واقعی از زبان و فرهنگ اسپانیایی

برگزاری کلاس‌های تعاملی

توضیحات گرامری عمیق

فرآیند یادگیری ساختاریافته و انعطاف پذیر

دوره آنلاین از مبتدی A1 تا پیشرفتهC2

یادگیری نحوه نوشتن و صحبت کردن ابتدایی به زبان اسپانیایی را با دو دوره آموزش آنلاین زبان اسپانیایی در آموزشگاه زبان راستان برای شما مقدور خواهد بود.

در مورد زبان اسپانیایی بیشتر بدانید: آموزشگاه زبان اسپانیایی در کرج

اموزش مجازی زبان اسپانیایی

برنامه ی یادگیری زبان اسپانیایی

اگر خواهان یادگیری زبان اسپانیایی به صورت رایگان هستید می‌توانید از معروف‌ترین برنامه‌ها در حوزه آموزش زبان استفاده کنید. در ادامه 5 برنامه معتبر یادگیری زبان اسپانیایی را معرفی خواهیم کرد:

 

Duolingo

Duolingo  یک برنامه رایگان برای یادگیری زبان است که بیش از 35 زبان از جمله اسپانیایی را آموزش می‌دهد. هر درس تعاملی با سبک یادگیری فردی شما طراحی شده است و بازخورد فوری در اختیار شما قرار می‌دهد و به شما کمک می کند تا به سرعت نقاط ضعف خود را شناسایی کنید.

این پلتفرم یادگیری هیجان‌انگیز به صورت یک بازی طراحی شده است، شامل یک سیستم پاداش با سکه‌های مجازی، سطوح قابل باز کردن قفل و چالش‌های روزانه است. Duolingo بیش از 300 میلیون کاربر فعال دارد و در حال حاضر یکی از محبوب‌ترین برنامه های آموزشی در جهان است.

 

StudySpanish.com

StudySpanish.com  یک برنامه یادگیری زبان است که به راحتی می‌توان به صورت آنلاین یا تلفن همراه به آن دسترسی داشت. در سه سطح، زبان آموزان با جنبه های مختلف زبان اسپانیایی مانند زمان‌ها و انواع ضمایر آشنا می‌شوند. دوره‌ها از طریق واحدهای صوتی تدریس می‌شوند و رونوشت‌های مکتوب دارند تا به شما در تمرین و پیگیری کمک کنند.

این پلتفرم دارای انواع ویژگی‌های منحصربه‌فرد، مانند یادداشت‌های فرهنگی، کمک صوتی و تمرین‌های مکرر است. زبان آموزان می‌توانند به دموهای رایگان دسترسی داشته باشند و برای یک دوره آزمایشی هفت روزه ثبت نام کنند.

 

edX

edX  یک ارائه‌دهنده دوره‌های آنلاین گسترده (MOOC)، که توسط هاروارد و MIT ایجاد شده است و دوره‌های آنلاین اسپانیایی را نیز ارائه می‌دهد. این دوره‌ها می‌توانند برای نیازهای فردی شما نیز سفارشی شوند. دانش‌آموزانی که می‌خواهند قابلیت اشتغال خود را بهبود بخشند، می‌توانند دوره‌هایی را بگذرانند که در نهایت گواهینامه‌های حرفه‌ای کسب کنند. در حالی که کسانی که قصد تحصیل در خارج از کشور در یک کشور اسپانیایی زبان را دارند، می‌توانند دوره سفر با اسپانیایی آمریکا را انتخاب کنند.

دوره های پیشرفته اسپانیایی بر گرامر، تلفظ و ساختار جمله تمرکز دارند تا مهارت های مکالمه شما را تقویت کنند. در حالی که تمام دوره های edX رایگان هستند، برای اکثر گواهینامه ها باید پول پرداخت شود.

 

Live Lingua

Live Lingua  یک پلت فرم برای یادگیری زبان است که زبان آموزان را با معلمان معتبر مرتبط می‌کند. این پلتفرم آنلاین که برای ایجاد یک تجربه شخصی طراحی شده است، دارای کلاس‌های مجازی یک به یک با معلمان بومی زبان است که برنامه‌های درسی را برای هر دانش آموز سفارشی می‌کنند. زبان آموزان همچنین می‌توانند به کتاب‌های الکترونیکی دسترسی داشته باشند، به فایل‌های صوتی از پیش ضبط شده گوش دهند و تلفظ آنها را با ضبط آنلاین تمرین کنند.

این در حالی است که اولین درس رایگان است و هر درس بعدی 16 دلار در ساعت هزینه دارد.

 

Lengalia

Lengalia  یک مدرسه آنلاین است که 24 دوره آموزشی اسپانیایی را ارائه می‌دهد. با کمک یک مربی مجازی، زبان آموزان در هر شش سطح CEFR (A1-C2) در کلاس‌ها شرکت می‌کنند. نسخه کامل Lengalia شامل ترکیبی از منابع یادگیری، مانند پادکست‌ها، فیلم‌های آموزشی و یک صرف فعل است. همچنین برای هر دوره تکمیل شده گواهینامه‌هایی اعطا می‌کند که می‌تواند برای دانشجویان و متخصصانی که سعی در ارتقای رزومه خود دارند بسیار مفید باشد .

پس از دوره آزمایشی رایگان یک هفته ای، زبان آموزان می‌توانند یک دوره آموزشی اسپانیایی را به مدت یک یا سه ماه یا تمام 24 دوره را برای یک سال خریداری کنند.

 

اگر قصد کسب اطلاعات بیشتر در باره آموزش زبان اسپانیای آنلاین را دارید با راستان تماس بگیرید.

جهت مشاوره رایگان و اطلاع از شهریه ها با ما تماس بگیرید:

آدرس: 45 متری گلشهر، خیابان درختی، بعداز دوربرگردان، سمت چپ، پلاک 47 ، آموزشگاه زبان راستان
شماره تلفن:  02633529357 – 33536693-026 – 09011778071
پست الکترونیکی: info[at]rastanli[dot]ir

متدوال ترین سوال ها

شرایط کلاس‌های آنلاین اسپانیایی، آموزشگاه زبان راستان به چه صورت است؟

از صفر تا صد: برگزای کلاس‌های آنلاین زبان اسپانیایی از سطح مقدماتی تا پیشرفته
برای تمامی سنین: کلاس‌های گروهی، خصوصی، فشرده و نیمه فشرده
مناسب ترین قیمت: ارائه بهترین قیمت آموزش زبان اسپانیایی در کرج
آماده سازی برای آزمون‌های بین المللی: برای حضور در امتحانات معتبر زبان اسپانیایی
آموزش حرفه‌ای: بدون هیچ تفاوتی با کلا‌س‌های حضوری
امکان انتخاب: زبان آموزان در هر گروه می‌توانند که کلاس در چه پلتفرمی برگزار شود.

ویژگی‌های کلاس آموزش زبان اسپانیایی آنلاین راستان چیست؟

دادن بینش واقعی از زبان و فرهنگ اسپانیایی
برگزاری کلاس‌های تعاملی
توضیحات گرامری عمیق
فرآیند یادگیری ساختاریافته و انعطاف پذیر
دوره آنلاین از مبتدی A1 تا پیشرفته C2

پانوشت : آموزش زبان اسپانیایی آنلاین, برنامه یادگیری زبان اسپانیایی, ویژگی‌های کلاس آموزش زبان اسپانیایی آنلاین راستان

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *