آموزش مجازی زبان روسی

آموزش مجازی زبان روسی

آیا می‎خواهید زبان روسی را با معلمی حرفه‌‎ای یاد بگیرید اما در حال حاضر فرصتی برای حضور در کلاس‌های معتبر را ندارید؟ آیا وقت کافی برای رفتن به آموزشگاه زبان و حضور فیزیکی در کلاس را ندارید؟  می خواهید مستقیماً از خانه یا محل کار خود در کلاس حضور پیدا کنید؟ آیا به دنبال گزینه‎‌‌های یادگیری سریع زبان روسی هستید؟ بهترین انتخاب برای شما آموزش مجازی زبان روسی است. شما می‌توانید بصورت آنلاین با معلمان روسی حرفه‌‎ای و با تجربه ما در هر زمان و هر مکان زبان روسی را یاد بگیرید.

راهنمای متن:

چرا دوره آنلاین زبان روسی را انتخاب کنیم؟

زبان روسی یک زبان هند و اروپایی و اسلاوی است که در قرن چهاردهم در شمال اروپا توسعه یافت و اکنون در 38 کشور و سرزمین مختلف در اروپا، آسیا، آمریکای شمالی و استرالیا صحبت می‌‎شود. زبان روسی برای بیش از 160 میلیون نفر زبان مادری است و در 4 کشور زبان رسمی است. قطعا حضور فیزیکی در کلاس و شرکت در کلاس‌های آموزشگاه زبان روسی راستان از هر نظر به نفع شما خواهد بود. اما نباید مزایای آموزش آنلاین زبان روسی را فراموش کنید. آموزش آنلاین زبان روسی در وقت شما صرفه جویی می‎کند. برای شروع زبان روسی با اسکایپ، اسکای روم، واتساپ و هر برنامه دیگری در هر کجا که می‎‌‌خواهید، فقط به اینترنت نیاز دارید.

اگر خواهان یادگیری به صورت خصوصی باشید می‌توانید ساعت و روزهای کلاس را خود انتخاب کنید و محدود به ساعاتی که آموزشگاه باز است نخواهید بود. همه دروس نیز توسط معلمان برتر آموزش داده خواهد شد. مدرسین راستان همگی دارای تحصیلات آکادمیک در روسیه هستند و با فرهنگ و زبان روسیه به خوبی آشنایی دارند.

آموزشگاه راستان

آموزش مجازی زبان روسی از صفر

آموزشگاه زبان روسی راستان در کرج دارای تجربه و سابقه زیادی در آموزش و تدریس زبان روسی است. معلمان زبان روسی راستان همگی مجرب هستند و تجربه زیادی در تدریس و آموزش زبان روسی دارند. کلاس‌های آنلاین زبان روسی مانند کلاس‌‎های حضوری پر از صحبت کردن، تعامل و همچنین بررسی گرامر و نوشتن خواهد بود.

در کلاس‌‎های خصوصی و نیمه خصوصی، معلم برنامه را با توجه به اهداف و خواسته‌‎های شما ایجاد می‌‎کند. در این کلاس‌ها شما مدت زمان کلاس، روز و ساعت کلاس را با توجه به برنامه زمانی خود انتخاب کرده و هر روزی که می‎‌‌خواهید شروع می‌‎کنید.

پس از اتمام دوره، شما مدرک معتبر مانند کلاس‌‎‌‎های حضوری دریافت خواهید کرد و می‌‎توانید در آزمون‎‌های بین المللی شرکت کنید. با توجه به اطمینان از سطح کار آموزشگاه راستان شما می‌‎توانید یک جلسه به صورت رایگان در کلاس شرکت کنید تا از سطح کلاس اطمینان حاصل کنید.

در مورد زبان ایتالیایی بیشتر بدانید: آموزشگاه زبان ایتالیایی در کرج

چرا برای یادگیری زبان روسی از دوره‎‌‌های آنلاین روسی استفاده کنیم؟

دوره‎‌های آنلاین روسی متنوع است، بنابراین می‌‎توانید دوره‎‌ای را انتخاب کنید که به بهترین وجه نیازهای شما را برآورده کند . علاوه بر این، اگر چیزی را در یک دوره دوست ندارید می‌توانید دوره‌ای را پیدا کنید که مناسب شما باشد.

دوره‌های آنلاین مقرون به صرفه هستند، در واقع بسیاری از دوره‌‎های آنلاین رایگان هستند. اگر شما مایل به صرف مقدار کمی پول هستید، حتی گزینه‎‌هایی با قیمت متوسط ​​نیز وجود دارد که می‎تواند به خوبی آموزش بدهد.

دوره‌های آنلاین به شما امکان آزمایش کنید. اگر به یادگیری زبان روسی فکر می‌کنید اما هنوز تعهد جدی نگرفته‌اید، می‎توانید با یک دوره آنلاین آن را امتحان کنید. اگر آن را دوست نداشتید، زمان یا پول زیادی را سرمایه گذاری نکرده‎اید – اما، اگر آن را دوست داشتید، می‎توانید آن را ادامه دهید.

دورههای آنلاین انعطاف پذیری بیشتری دارند. دوره‌‎های سنتی کلاسی مستلزم یک برنامه ثابت و رفت و آمد به کلاس درس است.  شما می‎‌توانید از کلاس آنلاین خود از هر کجا و در هر زمان دیدن کنید.

دوره‌های مجازی یادگیری زبان روسی

دوره‎های آنلاین روسی پایه قوی در زبان ارائه می‎دهد. اما باید دقت داشته باشید که تقریبا تمام دوره‌‎های آنلاین موجود به زبان انگلیسی آموزش می‎دهند. به دلیل جامع بودن و پوشش حداکثری این دوره‎ها انتخاب شده‎اند.

 معرفی دوره‌های برتر آنلاین روسی

دوره آنلاین زبان روسی

RussianLessons.net

دوره آنلاین زبان RussianLessons دوره آنلاین رایگان، درس‎‌های ساده ای را در مورد دستور زبان روسی، صرف‎ها و واژگان ارائه می‎‌دهد.

اگرچه این دوره برای مبتدیان و زبان آموزان متوسط ​​بهتر است، اما دارای درس‌هایی است که برای افرادی که در سطح پیشرفته هستند نیز مفید خواهد بود.

علاوه بر این در آن یک تالار گفتگو وجود دارد که می‎‌توانید با آنجا با دیگران ارتباط برقرار کنید و سوالات خود را مطرح کنید.

زبان روسی آنلاین

Learn Russian

 دوره آنلاین روسی Learn Russian  یک دوره آنلاین رایگان است که توسظ RT ، یک شبکه تلویزیونی روسی ارائه می‌شود. در حالی که بیشتر مطالب در اینجا برای دانش آموزان ابتدایی و متوسطه بهتر است، اما مطالب ارزشمندی نیز برای زبان آموزان پیشرفته وجود دارد.

زبان آموزان مبتدی می‌توانند حروف الفبا را مطالعه کرده و روی آواشناسی کار کنند – سپس با عبارات ساده و همراه با صوت، مستقیماً وارد درس شوند. حتي امتحاناتي نيز در درس‌ها وجود دارد (همراه با صفحه کليد سيريليکي بازشو)، بنابراين مي‌توانيد در حين کار، يادگيري خود را آزمايش کنيد.

یادیری آنلاین زبان روسی

FluentU

در دوره آنلاین روسی FluentU  شما اساساً دوره خود را تدوین می‎کنید. FluentU ویدئوهای دنیای واقعی مانند موزیک ویدئوها، تریلرهای فیلم، اخبار و گفتگوهای الهام بخش را در بر می‌گیرد و آنها را به درس‌‎های شخصی یادگیری زبان تبدیل کرده است .

همه این ویدئوها به طور طبیعی سرگرم کننده هستند زیرا از برنامه‌ها، فیلم‌ها و کانال‌هایی تهیه می‌شوند که بومیان روسی زبان معمولاً از آن لذت می‌برند. هنگام یادگیری زبان روسی می‌توانید فیلم‌های مستند، کلیپ‌های نمایش تلویزیونی، تبلیغات تجاری خنده دار و موارد دیگر را تماشا کنید!

آکوزش آنلاین زبان روسی

Russian for Everyone

دوره آنلاین زبان روسی Russian for Everyone به آرامی شما را در یادگیری زبان روسی راهنمایی می‌کند. این یک دوره رایگان است که برای دانشجویان مبتدی و متوسط ​​طراحی شده است.

اگر الفبای سیریلیک برای شما بسیار مشکل است، این دوره گزینه خوبی برای شما است. در این دوره به شما این امکان را می‌دهد که به طور کامل بر خواندن و نوشتن به خط سیریلیک مسلط شوید – از جمله نمایش نحوه شکل گیری حروف دست نویس، به صورت جداگانه و در کلمات خواهید آموخت. اگر تمام مطالب این دوره را مطالعه کنید، این دوره می‌تواند به شما کمک کند تا از صفر دانش زبان تا سطح متوسط ​​برسانید.

آموزش زبان روسی

LinguaLift

دوره آنلاین زبان روسی LinguaLift یک دوره آنلاین است که بر توضیحات واضح و یادگیری هدایت شده تمرکز دارد. با گذراندن هر درس، مفاهیم گرامری و واژهای جدید به طور کامل به شما آموزش داده می‌شود. شما می‌توانید با سرعت دلخواه خود کار کنید، درک خود را با آزمون‌ها آزمایش کنید و قبل از رفتن به درس بعدی مطمئن شوید که سرعت مناسبی دارید.

LinguaLift  برای زبان آموزانی که دوست دارند از خود مطمئن باشند و تصویر کلی را ببینند، جذاب خواهد بود. این دوره همچنین یک منبع مفید برای زبان آموزانی است که می‌خواهند در درک برخی از پیچیدگی‌های زبان روسی شروعی تازه داشته باشند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.